Reklama

Léčba neplodnosti klasickou homeopatií

Máte-li problémy s otěhotněním, velmi Vám doporučuji léčbu prostřednictvím klasické homeopatie - homeopatickou konstituční léčbu. Co může správně vybraný konstituční homeopatický lék udělat pozitivního pro oba partnery (je ideální, pokud se léčí konstitučně oba) před vlastním početím?

1) zvýšit velmi výrazně pravděpodobnost početí
 

2) zmenšit pravděpodobnost komplikací v těhotenství a při porodu
 

3) zmírnit přenos chronických nemocí od rodičů a prarodičů na dítě během početí
 

4) zmírnit přenos "mentálních otisků" od rodičů na dítě, které mohou později způsobit u dětí vznik fyz. nemocí
 

Reklama

5) očistit organismus obou partnerů před početím.

 

Přesně vybraný konstituční homeopatický lék je schopen vyléčit všechna chronická, jinak neléčitelná onemocnění, pokud nemoc již nepokročila do neléčitelného stadia. Není to lék vybraný cíleně na nějaký orgán nebo název nemoci, ale lék pro duši. Jeho cílem je působit na nehmotné organizační a regulační centrum kdesi hluboko v nás a nastolit zpět ztracenou rovnováhu. Je to lék vybraný velmi přesně, individuálně podle souhrnu mentálních, emočních a tělesných symptomů, přičemž mentální symptomy jsou prvořadé a určující. Nepodává se zásadně v kombinacích s jinými homeopatickými léky, tj. vždy samostatně a zpravidla se příliš často neopakuje.

 

Znamená to, že pokud dokážeme uvést do rovnováhy hlavní řídící centrum, schopnost bez problému počít dítě se významně zvyšuje jako známka celkového zdraví a harmonie organismu. V praxi se to může projevit například pravidelností měsíčků, odstraněním různých chronických gynekologických nemocí, nebo hlubším a intenzivním prožíváním vlastního intimního života. Žena, která je konstitučně léčena a které se nepodaří otěhotnět hned zpočátku (což je úplně normální), bývá také víc "nad věcí" a nepropadá ihned obavám a stavům úzkosti. Mnohdy je právě stres a vnitřní trauma z takového "prvotního selhání" vlastní příčinou další neplodnosti. 

 

Dítě může zdědit od svých rodičů nebo prarodičů určité psychické vzorce, které v budoucnu mohou negativně ovlivnit jeho jednání a chování a později vyústit ve zdravotní problémy. Kromě toho je nutno k těmto zděděným dispozicím připočítat ještě tzv.miasmatický vliv, tj.vliv nemocí předchozích generací, které nejsou prostředky klasické medicíny léčitelné v tom smyslu, že se jejich působení předává na další generaci. Jedná se o onemocnění TBC, pohlavní nemoci, určitá kožní onemocnění typu psoriázy a nádorová onemocnění. Před vlastním otěhotněním je proto velmi dobré provést u obou partnerů miasmatické čištění - tzv.Eugenickou kúru. Ta umožňuje vyloučit dědičné zatížení výše jmenovaných nemocí, nebo alespoň podstatně snížit jejich vliv. Děti, které se narodí rodičům léčeným tímto způsobem ještě před početím, jsou po porodu zřetelně klidnější, vyrovnanější, rychleji se vyvíjejí a jejich imunitní systém je vyrovnaný - jsou odolnější vůči alergiím a infekčním nemocem. 

 

Uvedené léky se však nikdy nepodávají rutinně, ale pouze v indikovaném případě, tj. v případě, že v rodinné anamnéze je výrazně prodělaná příslušná nemoc, či jiné dědičné zatížení. Eugenickou kúru může provádět pouze zkušený homeopat, neboť se při ní používají vyšší potence homeopatických léků!

 

Výhodné je proto před plánovaným početím provést obojí - miasmatické čištění (Eugenickou kúru) i homeopatickou konstituční léčbu.


Zdroj: Bára Mašková - www.osud.cz

(zpracováno podle článků ing.Sušického, MUDr.Novákové a MUDr.Rousové v časopisech Betynka)

Reklama

Komentáře

Žižka (Po, 17. 6. 2002 - 15:06)
Trochu mne zaráží, že někdo prohlašuje homeopatii za léčbu. Jestli se chce někdo léčit, ať k tomu použije "klasickou léčbu" a nikoliv "klasickou homeopatii".
Autor??? (Čt, 25. 1. 2007 - 08:01)
Autorem je pani Maskova, ktera ma to zivnost, tak prece probuh nerekne, je to sarlatanstvi. Jediny prinos homeoptie je psychicky, no a to fakt muze pomoci otehotnet. Take homeopatika nejsou leky. Proste se jedna o placebo efekt, ktery obcas zafunguje, toto vse.No a pani Maskove apod. z toho ziji...
A jeste... (Čt, 25. 1. 2007 - 08:01)
Uz vidim homeopatii, jak leci vsechna chronicka jinak nelecitelena..., proste p. Maskova placa... ach jo...treba AIDS kolik jich asi vylecila?
Zuza (Pá, 13. 4. 2007 - 14:04)
Velmi mne zarazilo těch pár názorů na homeopatii, které jsem si zde přečetla. Samozřejmě, že Homeopatie léčba je a já osobně s ní mám s ní výborné zkušenosti a v mém případě o žádný placebo efekt nešlo. Je to samozřejmě o přístupu k problému a inteligenci..
Karla (Ne, 23. 1. 2011 - 15:01)
Trochu mne zaráží, že...Vy tady říkáte, že to nefunguje a ani to nezkusíte, věříte chemickým lékům ze kterým je tak akorát všem špatně.... Homeopatie je dobrá věc a žádné šarlatánství, když věříte, pomůže vám to!
Lída (Ne, 23. 1. 2011 - 18:01)
Kamarádka též otěhotněla až po homeopatii- než začla chodit, tak jí nepomohlo ani umělé oplodnění.
vandiska @ seznam.cz (Út, 30. 10. 2012 - 16:10)
Existuje ještě léčba neplodnosti a mykoz slatinnými tampony ?Před lety se s tím zabýval jeden lékař v Litoměřicích a byl velmi úspěšny.
evik63 @seznam.cz (St, 31. 10. 2012 - 09:10)
Existuje ještě léčba... Ano se slatinnými tampony se opět pokračuje a více si můžete přečíst na www.laserdoc.cz
! (St, 31. 10. 2012 - 19:10)
Homeopatie = psychoterapie
Reklama