Reklama

PANICKÁ PORUCHA 12 ( a vše okolo ní)

Alča (Út, 4. 1. 2011 - 17:01)

HANKO1 to je dneska den,nechoď dceruško k vodě ven,já jsem taky jako pako,ale pejsek je určitě zlatíčko že?Bože co to zase s námi je.Dneska jsem úplně k ničemu.Ještě jsem málo osolila karbanátky,tak to už je špatný.Můj muž mně říká,sedni si do rohumdej si na hlavu kýbl a nic neříkej.Třeba to všecko přejde.Já mu řekla,to by se ti líbilo,aby jsi mně vyfotil a řekl,že jsem zralá pro blázinec,tak jsme se zasmáli a já si šla lehnout a po probuzení totální tupec.
Zítra jdu pro vnučku do školy a potom k nim,tak doufám,že nepojedu někam jinam a že ji bez problémů vyzvednu,dneska bych skončila někde v ZOO.

Hanka 1 (Út, 4. 1. 2011 - 17:01)

Já tu dnes měla kadeřnici na zastřižení,byla jsem jako mimon,prostě tedy dnes fuuuuuuuuuuuj

Evikrk jo,jo,jo od včera máme loupežníka,slovenského čuvače ,je to prdola,ale už si nás omotal všechny,bojí se našeho joršíka,ale jinak už i štěkááááááááááááá,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ta zima je fakt děsná,nechápu,já tak milovala zimu,,,,,,,,a ted trpím,dýchat nemůžu,alergie jako hrom ,no nechápu,já dřív pořád na horách ted za kamnama

evakrk (Út, 4. 1. 2011 - 15:01)

Holky asi je něco v luftě. Byla jsem se projít se psem, vyfuněla do kopců, ale žádná sláva. Máme několik tras, ale dnes to byla ta nejkratší. A ještě jsem zvolila tu nejblíž civilizaci, kdyby něco ... :-)
Leníku, jak se máš? Ještě jsi doma, nebo už jsi po mateřský?
Hanko, vy už máte pejska? Tak to je hned veseleji. Naše dáma dnes dostala na prdel, protože jsme potkali paní se psem a ona se hned chtěla kamarádit. jenže mě strhla sebou a nějak mě natáhla záda. Janek bláznivej. A jak jsem ji plácla, tak se lekl ještě ten druhej pes a vystartoval po nás.

Lenik (Út, 4. 1. 2011 - 14:01)

Dituš, našla jsi tady v diskusi ten můj e-mail? Kdyžtak písni, budu ráda i za fotky. [email protected]

Lenik (Út, 4. 1. 2011 - 14:01)

I já mám nějaký tlaky v hlavě a to netrpím na bolesti hlavy.

Hanka 1 (Út, 4. 1. 2011 - 12:01)

Ahoj holky noc hrůzy,od 0,3hod jsem byla vzhůru,srdce v krku,dnes jsem jako praštěná,sice venku krásně,ale zima a normálně mi není.Alčo hlava to samé,nechápu,

Pes je borec

Alča (Út, 4. 1. 2011 - 11:01)

LARO dneska to stojí za zdrávas královno.Takovej blbej den.Já jsem se teď najedla a jdu ležet,kašlu na všecko.Tak pá pá.
Dneska karbanátky a brambory s máslem+okurek.Valím si hnít do postele.

Lara (Út, 4. 1. 2011 - 11:01)

ALČO, taky jsem se to snažila svalit na zatmění slunce, ale nevím, jestli to není jen výmluva ;-)

evakrk (Út, 4. 1. 2011 - 10:01)

Ahoj z hor. Ladovská zima, zas padaj z nebe ty bílý sračky :-)

Alčo, taky mě dnes třeští hlava. Já na to moc netrpím, maximálně od krční páteře, ale tohle je jiné. Den blbec.

Alča (Út, 4. 1. 2011 - 10:01)

LARO už se peru,ale nestojí to zanic.Děcka posílám jako divoká na facebooku všelijaké blbůstky,ale nevím kam to chodí,zda to dostanete nebo jak se různé věci odesílají.Já prostě klikám a klikám,snad vám něco někdy dojde.Tak se prosím nedivte,když o něco mně žádáte a já pošlu nebo nepošlu.Nevím totiž jak a co.Prostě tupoun nejapný.
A otrávená jsem taky LARO a nevím čím to je.Není to tím zatmněním?Nejraději bych skočila do kánalu a přikryla se deklem.

Lara (Út, 4. 1. 2011 - 08:01)

Hezké dopoledne!
HANKO, gratuluju k novému pejsanovi, ať přinese do vaší rodinky samou radost!

ALČO, jsi tu špatnou náladu včera sama na sebe přivolala :-( Ale Ty se s tím popereš :-)

Já jsem taky nějaká otravná a všichni v práci taky. Moc se mi ten nový start nedaří.

Alča (Út, 4. 1. 2011 - 08:01)

Dobré ráno.
Dneska špatný den,v noci 2x vzhůru,katastrofické sny,dokonce jsem volala o pomoc až jsem se z toho vzbudila.Hlava třeští jako prase.Dneska raději nebudu ani vystrkovat růžky ven,protože nemám náladu se vůbec s nikým komunikovat.Já věděla,že dobrý rozmar brzy skončí.Mějte se fanfárově a ahoj.Nálada pod bodem mrazu.

Hanka 1 (Po, 3. 1. 2011 - 20:01)

Zdeni ,,,,,,upřímně co nám ty katastrofické scénáře pomůžou,houby leda,pokud to chytíme tak to chytíme a pak holt budeme vyzáblice,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
tak věřme,že ne...............................

Hanka 1 (Po, 3. 1. 2011 - 18:01)

Dituš ,,,,,,,,,,,,,,jsem to po sobě četla a je to docela srozumitelné,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tak nám přibyl chlupatý bílý měda béda ,blbne a lítá ve sněhu,pošlu fota,nechce být ve verandě tak šel manžel mordovat kotec,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

zdena (Po, 3. 1. 2011 - 17:01)

AHOJKY KOČIČKY.
Byla jsem dnes u obvodní dr. tam jsem taky v čekárně vyslechla ty katastrofické scénáře o chřipce.Pak nakoupit a tam už to taky bylo na programu.
No já z dědíkem přidáno na důchodu,150.- já a děda 176,-,no lepší než štouchnutí do oka.
Ještě se budu válet doma,že bych šla do IQ testu??? haha
Na starý kolena mě už těžko něco zachrání.

Možnost výdělku (Po, 3. 1. 2011 - 16:01)

Vyzkoušejte si profesionální IQ test a následně se staňte i Vy součástí našeho týmu!
http://cz.iq-test.eu/#5594

D. (Po, 3. 1. 2011 - 16:01)

..čili my ostatní max.2OO-4OO kč

Dituša (Po, 3. 1. 2011 - 16:01)

Silvooo,takže s přidáním už to visí na nástěnce,,ha hááá, je to, jak jsem říkala-nastupující kantoři mají dostat hodně, čili by měli mít astejný plat jak my po x letech praxe...a jen o 4 tis.mín než učitel před důchodem.Mno,nechápu absolutně,jak naši vládci myslí a na základě čeho rozhodují...totéž o lékařích a hasičích,,ti vykonávají nesmírně náročnou, a hasiči zvlášt,práci-rozdíl samosebou u lékařů praktických-dětských a těch v nemocnici,zdr.sestry nevyjímaje.
(kolegyni onemocnel 3letý kluk dvojče,obě jsme to před svátky tipovaly na spálu,jen její dětská dr to neviděla jistě,prý za tyden by byly vysledky..kolegyni se ot nezdálo,dr řekla,že má jen málo příznaků:-)))),tak s ním radši jeli na děts.kliniko k nám do města,kde okamžitě spálu pozanli...po dvou dnech ji dostal i druhý chlapeček,tak to jeli rovnou na kliniku,dětská měla mezi svátky dovolenou..)taky dobrý.že...

Dituša (Po, 3. 1. 2011 - 16:01)

Hoj děckáá,Hanko,jájsem úplně dnes rozdrbnutá nesvá, unavená,takže na tvůj obsah příspěvku hledím jak husa do lékárny,nějak mi ho mozek nepřijímá s tou neteří a chřipkou.

Hlásím dnes moting a ten podivně stísněný dýching:-()asi nové moje vejrazy pro totální nepohodu,v překladu motání závratovitého charakteru a dýchání ztuha,,,ouha,,,to mě dnes nijak nepotěšilo,čili ani já vás nijak nepotěšíím.

Dítko ze školky mám dnes tedy velmi bujaré náladičky,padáme z těch jejích kecůů:-))),důležitá až na půdu.
Dávám si kafčo,přemýšlím,proč se cítím jak přejetá parním válcem a z čeho mě bolí trochu záda.
venku máme bez pořádnýho sněhu,ale přes den drobně chumelilo,hend však slezlo...dokonce jsem z oken budovy školní zahlídla slunéčko---
tak tot muj dnešek

Hanka 1 (Po, 3. 1. 2011 - 15:01)

Tak milí drazí ve 13hod.se přiřítila moje postiž.neteř ,která mě dostala teto v Blesku je ,že na celé 4esko jde střevní chřipka a nic na ní neni,vůbec žádný lék,tak jsem šla hledat chřipku na internet ,ona mi to četla přes rameno a říká vidíš píšou to tam ,nic na ní není,já a ještě si přečti dodatek,dieta,pít a hotovo.................
a ona tak to není ,že vymře ČESKO ????????
vZÁPĚTÍ NA TO MI ŘÍKÁ TETO TY BUDEŠ ŽEHLIT 100LET CO TU MÁŠ PRÁDLA,má postřeh dítě ,a ještě dodala zítra je zatmnění slunce a měsíce ,tak to neuděláš nic,,,,,,,,,no a pak přijel švagr a odvezl jí,,,,,,,,,,,,,,,

jojojo,,,,,,,,,,,tak,to byla perlička.......ale je fakt,že je tedy jedno velké ucho..............................má holka přehled...................................

Lazárku ,,,,,,,,,,,,,,,,ztracená agorafobička vypadá stejně jako agorafobik

Reklama

Přidat komentář