Reklama

PANICKÁ PORUCHA 12 ( a vše okolo ní)

Světlana (St, 5. 1. 2011 - 20:01)

Ahojky všem.Já jsem tak tou farmou už zblbnutá staram se o tři.Ale od 20budu chodit rekvalifikaci jestli píšu dobře)))dneska jsem šla na uřad a zabouchla dveře a pak ty brdo kde mám klíče?tak jsem musela až k holce pro jejíDěkuji Alčí ,že mi posílá na farmu a kde jsi vzala tu srnečku nebo co to je? Lazárku s tebou nemluvim))))nechceš mě na farmu já ti nic neukradnu nebooooj.Zdeničko Beatko a všechny holčičky mooooooooc zdravim.musim si vas přečíst jo a zdá se mi že ještě zdaleka nejsem v pohodě už nevěřim ani že bude ještě ,že beru ty pilule to by ´bylo ještě horší,ale klepačku mám furt a bolesti zad a tak divně mi je .Ach jo.tak jdu koukat na Esterku.Zatim paaaaaaaaa

Alča (St, 5. 1. 2011 - 19:01)

Huž jsem doma.Mám toho dost.Když jsem přišla domů.tak jsem myslela,že mně raní mrtvice.Doma bordel,páneček a pes doma úřadovali.Tak opět uklidit,už se mně někdy vůbec nechce.Nadrobeno po celém bytě,tak asi jednu místnost vyklidím,udělám koryto a podestýlku a zamknu je tam.
Jdu něco natlačit do bolavé hlavy,která se dneska ještě ke všemu motá,venku mrzne,už ať je jaro.Zimu nemám ráda.
Ráno jsem zapomněla ještě na NELU,tak se omlouvám a zdravím NELÍKA.Pá pá děťátka.
Jo LAZARE dneska jsem se rozšoupla v Lídlu.

Hanka 1 (St, 5. 1. 2011 - 17:01)

Ahoj holky,odučíno,ježíš to je síla,,,,,,,,,,,,,to chtěj snad dohnat vše za měsíc,nevím,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Betty ahoj ,,,,,,,,

Zdeni ta kočička je jako můj manžel tuhle to tady také pronášel

No a já jdu něco ukudlat k večeři,cosi se tu proneslo o palačinkách a špenátu

A vaříme a vaříme ,každý den,oběd ,večeře,tatínek je doma ,spíš by potřeboval večer jedno jablko ,aby nepřibíral,ale to on neeeeeeeeeeeeeeeeeee

betty (St, 5. 1. 2011 - 17:01)

Zime zdar:)

Sucho,ale zima-blee.

Rano jsem vstavala v 10.30-to je vykon, akorat,ze me z toho asi rozbolela hlava:(

Takze rychle vetrani, stlani,snidane s detma,a zehleni(mela jsem tu toho nadeleno:)

Manzel jel do prace sam(tchani jsou skoro denne na olivach-sbiraji a sbiraji a delaji olej).

Ted jsem se vratila od hradu(kousek od nas)bydli spoluzacka dcerky, nechala jsem ji tam na hodku.

A pripravuju obleceni na dnesni vecer-dcera ma jeste jednu besidku z katechismu.Dela straku, tak jsem pripravila vetev se zvonkama a bizuterii a nakoupila sponky se strassem(udelam ji dva drdulky a do nich dam ty trpytive sponky:)

V 20.15, musime byt v divadelku(kde se to porada).

Syn jel se sestrenkou na plavco do bazenu.Manzel ve skladu a ja tu tukam.

Jo na Silvestra v restauraci jsem mela pekny nabeh na PP(to jen abych na ni nezapomnela:(, sedela jsem a najednou me zacali pichat vsude studene jehlicky,hlavne do zad a zacala jsem nervoznet:(tak jsem se oblikla a vysla na chvili na vzduch a vse preslo, ale trochu trepink zustal.

Pak jsem mela zpravu od kamarada(ze se musel vratit z vecere-restaurace dom-bylo mu blbe- taky PP). Doufam,ze aspon u vas ta mrcha, nevystrkovala ruzky.

Jdu si udelat cajik a jakmile mi manzel doveze auto, padim pro dcerku.

LAZARE,ALCO,BEO,ZDENI,SILVI,EVI.....:)

Jo,tady kdysi byla nejaka dopisovatelka z Madarska Evi?

zdena (St, 5. 1. 2011 - 15:01)

AHOJKY VŠICHNI .
Včera též den za nic,nebudu se rozepisovat,ale dnes je lépe,dopoledne chodím na rehabilitace a magnety ,po obědě do pelechu.
Alčo ty jsi číslo,fak jsi mě rozesmála,ano občas mě na facebuku něco od tebe příde,včera si tam stěžoval Lazárek ,tak si založte farmu já vám ze začátku pomůžu pak už pojedete jak dráhy samy,mě už se roděj koníci,telata,vářím víno a saké,to jde fakt jen o začátek,já anglicky nic neumím.

Haninko1 to je prima že máte štěně,to musí být krásná kulička.

Silvi zdravím prima že je ti fajn.

Beatko co práce,dá zabrat vid.

ZDRAVÍM I DĚVČÁTKA KTERÉ NEZNÁM .

Hanka 1 (St, 5. 1. 2011 - 13:01)

Ahoj všem,já chodím čím dál později spát,nechápu jak to dělám,a dnes jsem se vzbudila v 10hodin..........prostě já se zazimuju a vylezu na jaře jinak to nevidím.
Hlásím inverzi ,smrad,zima -5C.

Alčo ahhoooooooooooooooj babčo ty dětátka ti dávaj,vid?
Romano ahojka,Laruš také

Romana (St, 5. 1. 2011 - 13:01)

Přeju všem, ať mají šťastný celý tento rok, hlavně, ať všichni zůstaneme zdraví nebo se nám nemoci aspoň nezhorší!!!

Dočítala jsem zpátky.
Evi z Krk. ty jsi s Martinou z Maďarska nějak ve spojení? Děkuju za pozdrav a taky jí kdyžtak ode mě moc pozdravuj! Ať se má dobře.

Já zdravím Leníka po dlouhé době, ani jsem nevěděla, že se ti narodil syn a ono je mu už 2,5 roku :-) Tak ať roste jako z vody.

Lara (St, 5. 1. 2011 - 11:01)

Ahoj, ahoj, zdravím také všechny!
Dnes mám nakročeno snad taky na lepší den. Moc elánem nezářím, ale je to lepšejší :-)

ALČO, zvládni vnoučata, HANKO1, pohlaď za mě hafana, BEATKO, zůstaň pořád tak dobře naladěná, BETTY, zašněruj si boty, LAZARE, všechno to tu sesumíruj a všichni ostatní jednoduše super den!!!

Alča (St, 5. 1. 2011 - 08:01)

Ještě Dáša,Gábi a Věrka.Ahoj

Alča (St, 5. 1. 2011 - 08:01)

Dobré ráno,tady zprávy z JmK.
V první řadě všem velký pozdrav,dneska vcelku OK,ale nechval dne před večerem.Jsem taková zbitá,ale včera to bylo daleko horší.
Jinak tlak přepočtený na hladinu moře dnes v 11 hod.
Churáňov,tam je hodně sněhu.Dále Jeskydy,Beseníky a Kokrnoše jsou taky pod sněhem,tak co si více přát?Aby bylo JARO.
HANKO1-neboj nezmrzne,oni jsou zvyklí,mají kožíšky.Jdu snídat.Konec zpráv.
Dneska jsem opět zaúkolovaná a tak razím v 11 hod. do terénu a pro vnučku do školy.
Tak se opatrujte:
Laro,Inko,Beato,Zdeno,Betty,JitkoB,Jitko,Lazare,Lucko,Dito,Renčo,Evo,Pajko,Duchčo,Oloušku,Zuzko a Světluše.Dřevoši a Aleši.
Konec.

Hanka 1 (Út, 4. 1. 2011 - 22:01)

Lazaro se chyt,,,,,,,,,,,,,snad nemyslíš ty náš skalní chlape,že bych si tu nehekla,od čeho by to tu pak bylo,hele dnes bolí hlava i mého muže a dceru,kteří jsou jinak fit.......................................
a jelikož mám známou astroložku tak mi řekla,že jednak byl uplněk v prosinci a ted tohle a to je stejné jako uplněk,takže nic moc období,ale už prý by mělo začít být líp...............................

tady zima jako v Rusku

Alčo nenastydne mi pesan???????????ty už máš půlnoc ,vid????????

LAZAR (Út, 4. 1. 2011 - 21:01)

Ahoj všem,

Lazare to tedy...HANKO1...jen žádnou mystifikaci...hezky na rovinku,nesmíš to tak prožívat/tedy mé hlody/....potěšim tě i když na různé erupce...zatmění slunce..ůúplňky atd.,moc nevěřím tak jsem ...ňákej "nalitej" ZADARA! :-((((((

Hanka 1 (Út, 4. 1. 2011 - 21:01)

Ahoj všem,

Lazare to tedy není pravda,není mi blbě furt a neověřuju si to v kalendáři ,já totiž nemusím ,já to cítím,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Pesan je srandovní,a je živo kolem baráku,jen si říkám,že mu není zima ,je to prcek

A ode dneška už sem nepíšu,že mi je blbě,je mi prostě dobře ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Beata1 (Út, 4. 1. 2011 - 21:01)

Ahoj holky,konečně mám chvilku se mrknout jak se máte ale koukám že s váma ta zima,zatmnění a celkově toto období nějak zase cvičí,to mě mrzí,snad brzy zase srovnáte a bude to dobré,moc vám to přeji,já zatím dobré,drží mě pohoda a klid a moc za to děkuji,nevím komu nebo čemu ale určitě vám a AD,JE TO TAKOVÁ ULEVA,TAKY ČEKÁM KAŽDÝ DEN NA NĚJAKÝ TEN LISKANEC ale zatím dobrý.
HANIČKA má nového nového pejksa,to teda moc gratuluji a přeji at se to tovje astma aspon trošku ustálí.
SILVINKO to je fajn že jsi měla pozitivní den,měj se moc a moc krásně,s chutíjsem si řečetla tvoje a Pájčiny příspěvky.
ZDENIČKO ahojky ,moc tě tady nevidím ale přeji ti o nejvíce pohodičky.
LARUŠKO TY SE NEMŮŽEŠ SROVNAT?Neboj se,zase si zvykneš a bude to dobré,jen se nenech rozhodit nebo vykolejit,jsi šikulka a zvládneš to.
BETTY já tě uplně vidím jak běžíš s těma tkaničkama a šálou ráno,hlavně když jsi neupadla,měj se moc a moc krádně.
ALČO ty vždycky perlíš,to je fakt síla,snad na tebe ta mrcha nepadna jak jsi psala a bude ti fajn,opatruj se.
DITULÍ ty jsi chuderko unavená a zase taová nijaká,nechtělo by to trošku poštelovat léky?Už tě to trápí pěkně dlouho takové nemastné,neslané,je mi to líto ale jak přijedu tak tě vykurýruju,neboj se.
Tak já se loučím,pomalu se uložím at ráno vstanu,myslím na vás každý den a jsem za vás moc ráda.Mějte co nejklidnější dny a držte se holky,zvládly jsme už tolik překážek a zvládneme i další,bylo by lepší bez toho nepříjemného,já vím, ale jsme holky šikovné.

VTÍPEČEK (Út, 4. 1. 2011 - 20:01)

Na Eiffelově věži v Paříži stojí Američan, Francouz,Čech a
Cikán.
Američan začne dolů házet dolary a křičí: "Máme jich dost,můžeme
je
vyhazovat."
Francouz začne dolů házet lahve šampaňského a křičí:
"Máme jich dost, můžeme je vyhazovat."
Cikán se otočí na Čecha říká: "Né aby tě napadla nějaká
píčovina!!!"

Silva (Út, 4. 1. 2011 - 19:01)

Nezapomeňte, že bylo zatmění slunce:-)))
Tak se nám zase zatmělo v hlavě:-))Však se známe!:-))
Za to včera byl zcela mimořádně positivní den. Nezdálo se vám???

Zdravím všechny S.

Alča (Út, 4. 1. 2011 - 19:01)

Zprávy Jihomoravského kraje s hlasatelkou Alčou.
LAZARE mýlíš se,Dietář už nedietuje,ale taky žere.
U nás mrzne a není co jísti,na horách,na horách plno je dřeva,čím topíš Maryčko Magdonova.

Sto roků v šachtě žil,sto roků kopal
jsem uhlí za sto let v rameni bezmasém,svaly mi v železo ztuhly.
Mně ale z toho jídla se utvořil špek.

Na topole nad jezerem seděl LAZAR s podvečerem,přemýšlel si tiše co se dnes
v Lídlu píše,jako jsou tam slevy a zda jsou tam hezké děvy.

Konec zpráv,těším se na zítřejší vysílání.

LAZAR (Út, 4. 1. 2011 - 18:01)

HANKO1 to je dneska...AKTUÁLNĚ.....Idnes
Holky asi je něco v luftě. Byla jsem se projít se psem, vyfuněla do kopců, ale žádná sláva. Máme několik tras, ale dnes to byla ta nejkratší. A ještě jsem zvolila tu nejblíž civilizaci, kdyby něco ... :-)

Tak to je jasná zpráva...bejt svátky častějc-tak by byla čím dál..:-)větší zkracovačka..:-))

To já si to otestoval a že jsem ohlodal pár rybích kostí a několik oschlých chlebíčků/co zbyly/tak jsem vyhučel kopec jak kawasaki....sem dal zahulit i mlaďochům....:-))))))))))

Alčo ty jdi taky do sebe....pořád do sebe něco tlačíš...vem si příklad s DIETÁŘE!:-))

U HANKY1 je to o něčem jiném,té je blbě ať je ouplněk nebo svátky.....akorát,že si to ověří v kalendáři...:-))))))

betty (Út, 4. 1. 2011 - 18:01)

EVI kuk:) jeste jsem zapomnela vcera jsme poprve byli na cvicaku s Bellou-vecer a mrzlo,takze zacneme az se trochu otepli,to se neda.

betty (Út, 4. 1. 2011 - 18:01)

ALCI,HANI,DITUS,SILVI,BEO,LAZARE,ZDENI,....zdravim.

U nas zacalo mrznout:(

Dnes jsem taky silene unavena.Nastesti na nakup jel manzel se synem, ja delam ukoly s malou.
Dnes ve 3 v noci jsem taky nemohla spat,ale to proto,ze me mala furt volala do pokojicku,takze pak jsem zacala premyslet a premyslet a spanek v prcicich:(

Rano jsme skoro zaspali do prace, takze jsem vylitla z baraku s rozvazanyma tkanickama,sala vlala, pes a tasky v ruce, nno urcite na me byl rano pohled:-)

Ted jsem dopoklidila obyvak-prisla i kamaradky dcera a radili s moji, takze to bylo neco na mou unavu-nastesti uz pro ni dorazil deda:)

Slysim auto,asi dorazil manzel..tak jdem ukladat nakup.

Hezky vecer.

Reklama

Přidat komentář