Reklama

Bezproblémové šestinedělí s Anahitou

Centrum pro těhotenství, porod a mateřství Anahita vyniká ojedinělou komplexností svých služeb.

Maminky si toto nestátní zdravotnické zařízení sídlící v Praze 9 na Černém mostě (v budově polikliniky) oblíbily také pro příjemnou a pozitivní atmosféru, která v Anahitě panuje. Tým zkušených porodních asistentek, fyzioterapeutek a dětských sester pomáhá zvládnout všechna úskalí, takže ženy si mohou těhotenství a mateřství užít bez zbytečných stresů či zaváhání. 

Součástí propracované, ucelené nabídky centra Anahita je také zdravotní péče po porodu a v šestinedělí , tedy v období, kdy především prvorodičky bývají velmi nejisté „Návštěvy porodní asistentky v domácím prostředí napomohou tomu, aby se novopečená maminka dobře vyrovnala se svou rolí a prožila bezproblémové šestinedělí. Porodní asistentka pomůže zorientovat se v záplavě informací souvisejících s péčí o novorozeně, naučí, jak správně manipulovat s miminkem, předvede jednoduché triky, které pomáhají miminko uklidnit a porozumět mu.... Ženy si pak začnou více věřit, zjistí, že se o své dítě dokáží bez obtíží postarat, a to je pro jejich psychiku velmi důležité,“ vysvětluje zakladatelka centra, porodní asistentka Eva Barešová .

Zdravotní péče po porodu zahrnuje kontrolu zdravotního stavu po návratu z porodnice, kontrolu a ošetření případného porodního poranění, poradenství o kojení a péči o novorozence, řešení akutních problémů spojených s kojením a zdravotním stavem, psychickou podporu v období šestinedělí a laktační poradnu.

Reklama

Služba je poskytována v domácím prostředí. Svým klientkám je hradí tyto zdravotní pojišťovny: Všeobecná zdravotní pojišťovna (111), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211), Vojenská zdravotní pojišťovna (201) a Oborová zdravotní pojišťovna (207). Maminky pojištěné u ostatních zdravotních pojišťoven si samozřejmě mohou poporodní péči centra Anahita uhradit samy. Rezervace jsou přijímány na telefonním čísle 281 973 065 nebo e-mailu: [email protected]

Všechny další potřebné informace jsou k dispozici na www.anahita.cz.

Reklama

Komentáře

Reklama