Reklama

Těhotenství po čtyřicítce

Elis (Ne, 26. 6. 2005 - 21:06)

Děkuji za vaše názory,mám už sice děti tři,ale dvě u jsou samostatné.Prostě se stalo a myslím že jsem ani na chvíli neměla pocit že bych to měla dát pryč.Jinak se cítím velice dobře a na svůj věk se necítím.Budu ráda kdy tu najdu ještě více názorů,protože si myslím že nejsem jediná.Děkuji.

taky starší mám (Ne, 26. 6. 2005 - 20:06)

Jak píše příspěvek nade mnou, až zas tak v pohodě to není. Mám to taky za sebou, ten věkový rozdíl mezi matkou a dítětem je hodně propastný. Lidi říkají, vy máte hezkou vnučku atp. A to vypadám mladší, než jsem. Teď s blížící se šedesátkou se objevily nějaké zdravotní problémy a tak někdy uvažuji o tom, jestli se vůbec dočkám vnoučat.S mojí dcerou jsme velké kamarádky, věkovým rozdílem mezi námi náš vztah netrpí. Přesto si myslím, že si to má každá maminka rozmyslet. Já jsem si neměla co rozmýšlet, mně se to povedlo prvně a naposled a jsem šťastná jak blecha za ten dar od pána Boha.

jaja (Ne, 26. 6. 2005 - 18:06)

Otazka je, ktera zena muze mit dite v sedesati? Ciste biologicky. Ve ctyriceti v pohode, bud v klidu. Pokud nejsi mentalne stara uz od patnacti a jsi zdrava, tak proc ne.

Hanka (Ne, 26. 6. 2005 - 18:06)

Jistě riziko tu je o něco větší,ale když se to dostatečně hlídá tak proč ne? Nicméně když má žena dítě v šedesáti tak je to podle mě spíš nezodpovědná výstřednost.

elis (Ne, 26. 6. 2005 - 09:06)

Jaký je váš názor a zkušenosti s těhotenstvím po čtyřicítce?

Reklama

Přidat komentář