Reklama

Panická porucha 3

eva rokytová (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Ditunko, osvěžila jsi nás teplým nočním veršem!!! To, že se "pokochám kvetoucím deštěm a zelení, zavzpomínáš na časy dívčích střevíčků a školních lásek a na mrskúta se můžeš tak akorát vykašlat nebo postavit k plotně" - to je neorealistická báseň, to by S.K.N. záviděl!Romano - dokud to jde, tak homeopatika!!!! Beru pravidelně jednou týdně 10 kuliček Argentum nitricum 15 CH (stále)a v případě menšího požáru Gelsemium 30 CH, při lesním požáru nastupuje v plné zbroji Xanax.

Pajka (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Ahoj Ahoj!!!Díky za PP3 :-)Ahoj Všichni!!!Neutonula jsem...a dnes, vlastně včera opět článek, pro změnu v HN. Takže dovolená skončila, medializace pokračuje :(a v máji budu zase v lázních asi, zdá se, že bez útěků do relaxu ten nápor nevydržíme... :(((Zjistila jsem, že mi nevadí bloudění a chůze po předlouhých lázeňských chodbách, ovšem venku jsem byla jenom v bazénu a to vydatně 2 x denně hodinku. Venkovní prostor rocná se agorafobie.Karle m, gratuluju k Citalecu, ale psali sem i lidi, kteří ho nemohli, bylo jim po něm ještě hůř. Jedním z úskalí AD je právě vybrat to pravé. Měls štěstí. Jiní tu podobně opěvovali Seropram, Seroxat atd.Měsíc bude úplňkovat, takže není ani třeba vysokých teplot k divoce levhartím sníkům... A já vám ani nevím, jestli jsem z těch lázní zrelaxovaná. Vzhledem k tomu, že jarní vlání mě zneklidňuje až k atakám, se zatím držím, i když i tam se na mne jedna sápala. Jenže se smolařka trefila akorát do podvodní masáže ukončené skotskými střiky, takže ulítla pod prudkým proudem ledové vody. :) Jenom ta paní, co mě bičovala, nechápala, že nevýskám a neječím pod tou natlakovanou ledovostí... Vraj jej bolo zima len keď sa na mňa pozerala :) a mně pulsovalo v hlavě: "Jenom to osolte a nešetřete mě!"A vy taky... :)))

DITA (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Hm, 10ml za třistapádo, fakt super:( Nikde nikdo, už to taky zabalím, at nemusíme zas nechat založit PP4.papapa

DITA (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Tady ted koukám, že nabízejí nám Bachovy Krizové esence pro vypjaté situace, herrgott, to by byla věc.Kouknu ještě, co za to:)

DITA (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Leníku, Leníku, neválej se v seníku a napiš nám do PP3 deníku...co děláš a co tvoje solná lampička?

DITA (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Pajka v bahně asi ležísnad netone nám, snad už běží!

DITA (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Juditko, tady Ditka. Ty skorojmenovkyně, to jsem ráda, že to čteš dvakrát, díky:)!Ájo, co Tvůj Fík ? Jaké má ted sny? ( Snad chápeš, co tím myslím, at nevypadám jak úplnej trotl, hihi).Neboj, vylít se někomu nebo něco na někoho ...obé občas může uleviti nám od naších neduhů, tak jen do toho.Bude líp, neblinkej.A kdyby, mysli na to, že se tím pročištuješ.EviR- JÁ BYCH SI TAK DALA ZÁKUSEČEK v nějaké roztomilé, zapadlé kavárničce v matičce stověžaté, někde v rožku Tobě po boku.Teda i s ostatními, kdo by mohli, to se ví:)

Ája (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Evíku, jak je v Praze, u mě dobrý, dnes se hlásím na popraviště.Ale už to asi budu balit, abych zas nebyla celej den jak mátoha, bylo dva dny nějak zle od žaludku, nebo nevim co.Už jsem to zajedla suchýma rohlíkama a piškotkama a čajíčkem z máty a fenyklu, tak se to usadilo, teda doufám, ale řeknu vám, že my panikáři máme fakt o sebe strach, mě to začlo a jak sem z toho zas nespala a třepala se, tak sem úplně vysílená, unavená a hotová, a jak mě znova někde zabolí tak hned se klepu znovu,že to bude něco vážnějšího a budu zase muset někde lítat po doktorech nebo nemocnicích což teda fakt už nenávidím, je to nedůstojný ,jak všude čekáte a dělaj z vás blba. A já měla ted dva měsíce takovej klídek od všeho, ještě před třema dnama mi bylo skvěle a říkala sem si jak tu PP vlastně už zvládám, a vidíte, ted se to zvrtlo a já zrušila na dnešek i zítřek program, protože mám pocit, že bych to venku neustála.myslím, že tohle není houpačka jak říkáme, ale spíš bysme měli říkat horská dráha.ježíš já chtěla jen pozdravit na popravišti a zase sem si tu vylila srdíčko, chjo, jenže kde jinde tohle vykecat,že?Tak brou noc.mimochodem co ta Pajka, nějak se nám vytratila, ani v Tv ji nevidět:-(((

Judita (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Já nž to napíšu, tak jsou tu další příspěvky. Ohníček HOŘÍ. DITO, krásné, jdu si to přečíst znovu.

Karel (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Romano, ted mi zatim po tech zkusenostech u mamy po prvnim kole chemo neprijde, ze chemo je az takova hruza, jak se nekde psalo a jak jsem si myslel, jenze vedlejsi ucinek porad jeste je, ze do sebe neni schopna dostat moc jidla a jsme trochu nervozni z toho, kdy uz bude schopna vic jist. A to jsme vlastne teprve na zacatku, ceka nas jeste pet kol. Od zitra za 14 dni dalsi, takze do te doby by rozhodne mela zase neco pribrat. Hlavne doufam, ze chemo nerozhaze schopnost organismu vubec reagovat na ty alternativni veci, jak psali nekde na internetu nejaci alt. dr.

Judita (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

KarleM, stejně budu s Tebou polemizovat, co se týká toho abych si řekla jaké chci prášky, vždyť ta doktorka má vědět lépe než já tyhle věci, třeba to má někde háček, jakože každý máme něco trochu jiného a tak proto je potřeba dávat různé léky. Ale třeba to jen já vidím složitě. Jinak s tím letadlem jsi myslel, že létáš jako pasažér nebo ho řídíš?EvoR.Oskar od levhartíků je obzvláště cenný, pořizuji si poličku. Báro, Velikonoce taky nesnáším, už jsem si myslela, že jsem jediná.Jinak Evo S... je mi opravdu už blbý říkat pořád to samé, ale o velikonocích budu dělat zase daňové přiznání.ROMANO! Píšu si: 2.4. = zkouška, máš to tutový. ....... ale to je sobota?!

DITA (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Hody Hody doprovody, dejte vejce malovany-tak na to už naštěstí jen vzpomínám ! Spolužáci mi , pravda, již odrostli, už nezvoní na náš zvoneček, už se před nimi nemusím skrývat, bych nedostala na zadeček, či nebyla polita půllitrem "vonavky", bych nemusela sbírat před domem rozšlapaná , mnou pracně barvená vejce slepičí:) Manželovi Velikonoce nic neříkají, u nich se ženský " mlátí " průběžně, takže tak, no.:) Mně je na těchto svátcích milé jen to, že si vyzdobím decentně obývák,pokochám se kvetoucím deštěm a zelení, zavzpomínám na časy dívčích střevíčků a školních lásek a na mrskúta se můžu tak akorát vykašlat nebo postavit k plotně.Letos možná vyfouknem vajička a namalujem s dcerunkou,to bude lidová tvorba na entou.Tááák.Je mi denně ted dopoledne , jak bývávalo, tj. náhlé slabosti, moty, houpy, horko, děs-běs.Po cestě jsem se držela kočáru jak klíště kůže a když na mě přišlo tahání do zadu a nejisota, říkala jsem si, že vo nic nejde, že dýchám, a tudíž jsem.Jsem.Jsem a musím být-fobka nefobka.PP zatím nepřišla.Hořčík, Kájo, je potíž, já vím.I mezi světlem a ním je tu možná souvislost.Zétra jdu na masage, k psychůni a tož tak, no. KDYŽ -------------- Když kůži slzou svlažila když smutkem dní se soužila když potají jen toužila svými sny se ploužila Když nechápala proč tu je když chtěla at sníh roztaje sníh v té malé dušičce co voní jak kouř po svíčce Když svíčku v srdci rozžehla k lásce svojí ulehla věřila zas na něhu co je jak stopy ve sněhu Když probrala se ze snění na líčka padla rosa zjistila že není sama co jest bosa P.S. ... snad můj noční, ospalý výtvor dává nějaký smysl, snad . Je záměrně bez interpunkčních znamínek:):)...už přijde čas nahých ramínek!!!Těšme se a veselme se, zpívejme a milujme se. Dobrou náladu i přes to všechno naše blééé přeji nám všem.A dobrou noc, pokud právě nespíte, dobrý den, pokud právě vstáváte...a do rachoty cváláte.

Karel (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

EviR, kdyz se mnou levharti mluvi lidskou reci, tak jsem bez teplot. 39 jsem nemel uz aspon pet let. Hi hi, ale kdyz clovek tzv. "slysi hlasy", tak k tomu vlastne ani teplotu mit nemusi, ze... To jen legrace, ale ted vazne si vzpominam, ze jsem jako dite slysival takove hlasy nesrozumitelne, dnes si to vykladam jako ze jsem nejspis zachytil signal nejakych patogenu v hlave. Ostatne i treba schizofrenici, kteri slysi hlasy, maji nejspis nejakou patogenni zatez v hlave, aspon nektere vyzkumy to naznacuji. Ale mozna taky slysi hlasy nejenom schizofrenici. Tak by mne zajimalo, jestli jste nekdo nekdy slyseli nejake hlasy? Treba aspon pri vysokych teplotach? Ja myslim jenom pri vysokych teplotach jsem to mival.Evi, tak mi tam to M radsi nedavej, at se s Karlem M nepletem :-). Jo, a diky za vsechny dosavadni Oskary, koukam tady na ne na policce a oni se na mne usmivaji, i kdyz na mobilu mam Eurotel, tak se nezlobi. Vesela kopa Oskaru, co se neboji konkurence :-))).Jdu do perin, baj baj lidicky pratelske.

Romana (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Báro, já nevím, ale moje AD mě prostě tlumí, ale nejhorší je to soustředění, ale asi to tak má být, pak se totiž člověk nemůže soustředit ani na svoje PP, deprese a úzkosti.Báro, to Ti věřím, já nemocnice taky nemusím. V poslední době tam naštěstí už skoro nechodím.

Romana (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Evičko sluníčko, jsi vážně zlatíčko. Věřím Ti! Určitě tu zkoušku zvládneš.AD už beru zase pravidelně každé ráno. Vysadila jsem to v naději, že se budu aspoň trochu soustředit, ale ty abstinenční příznaky taky nebylo zrovna to pravé ořechové.Nechtěla jsem původně AD měnit, protože mi pomáhají,jinak všechno v pohodě zvládám, jen to učení ne a ne.Evi Ty bereš jen ta homeopatika?

Romana (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Evo S., také Ti přeju krásné velikonoce. A všem ostatním taky!Karle m, tak mi to pošli, moc dík.Známí si jeli naposled letos zalyžovat, jeli do Alp. Já budu trčet doma a lyžovat jsem se letos nedostala ani jednou, mám ráda sjezd, běžky nemusím.Karle, to jsem ráda, že je mamince líp. Co vím, tak chemo u nádoru tlustého střeva se snáší celkem dobře, ale každý je jiný a může jí snášet jinak. Psal jsi, že pro chemo moc nejsi, ale já si myslím, že je to u nádoru tlustého střeva nezbytné,a když k tomu maminka přidá vše, co jí zase Ty doporučíš alternativního, tak by jí to mohlo hodně pomoci.Mějte se všichni moc, moc dobře, hezky se vyspinkejte a ještě jednou krásné velikonoce všem.

eva rokytová (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Evo S., tady Eva R. - ty už máš doma počítač s internetem, nebo jsi ještě na šichtě? Budeš se tedy zúčastňovat nočních rejdů na popravišti? Dostala bys když tak nějakou funkci:-))))

eva rokytová (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Karlem - tady panikářka, tady panikářka: To si teda piš, že NÁŠ Karel M.1 ví vše!!!!:-)))Báro, Baruško, Barunko ahoj!!! To jsem ráda, že po času přisedáš k našemu PP stolu, nabídni si kafíčko, dortíčky, vyjdi na terasu a pohlaď si levhartíky, klíště nechytíš, už jsou od Judity i osprejovaný... Tak pobuď s námi a ohřej se!!!Romano: píšu si do PP deníčku: druhého dubna volat Juditě a zařídit Romaně zkoušku tak, aby nemusela požírati AD a byla OK :-)))

Eva S (Čt, 24. 3. 2005 - 23:03)

Evicko, ty zdejsi slunicko, ten minuly clanek byl v zacatku pro Karla M, ale to neznamena, ze me nezajima, co vy vsichni budete delat na Velikonoce. A Karle M, ty urcite budes mit nadherny vikend a tak ted preji vsem radostne Velikonoce

Karel m (Čt, 24. 3. 2005 - 21:03)

Romano, o únavě není v letáku zmínka. Navíc na konci píšou, že vzhledem třeba k řízení vozidel neovlivňuje přípravek koordinaci pohybů atd. Citalec prostě fakt rozhodně netlumí.Spíš naopak. A PP mám jak vyšitou z učebnice, všechy příklady a příznaky asi opsali podle toho, jak jsem je měl já. Jestli máš mail, pošlu ti leták naskenovaný celý. ahoj.Evo R, Díky za oskárka.

Reklama

Přidat komentář