Reklama

Panická porucha 2

VAROVANI !!! (Út, 9. 11. 2004 - 03:11)

Pred nedavnem zacala skupina neznamych "studentu" nazyvajicich se BSP psat na vsechna diskuzni fora pod ruznymi jmeny. Vzbuzuji u lidi soucit dojemnymi pribehy (coby priklad na zvraceni si prectete celou rubriku "masturbace mentalne postizenych"), pricemz vse je vymyslene a z lidi, snazicich se zde nekomu pomoci nebo nekoho podporit si jen delaji legraci a maji svuj bodovy system, kdo na co z poctivych duverivcu skoci a necha se napalit.NEVERTE UZ NICEMU, CO ZDE KDO PISE - DOKTORKA JE TED JEDEN VELKY PODVOD ZA UCELEM ZABAVY NEKOLIKA BLBCU A BUDETE JIM JEN PRO LEGRACI!! NENECHTE SE NAPALIT A POSLETE TOTO VAROVANI DAL SITI!!!

eva rokytova (Út, 9. 11. 2004 - 01:11)

Halo, halo, tady noční můra od Petřína! Tož, Moraváci, jste v přesile, takže žádný pragocentrismus!Mám pro vás všechny informaci o Lucii -na radu své psychiatryně přešla na pár dní do ústavní léčby, aby se zjistilo, co jí je. Chci se tam za ní podívat a určitě ji budu od vás všech, co se tu po ni ptáte, pozdravovat.Jindro, Tome - to odvykání je individuální. Já brala 3 Xanaxy denně 3 měsíce a pak jsem vysadila - a to byl šrumec: absťák jak hrom, bylo to horší než ataka, myslela jsem, že je se mnou ámen. Došourala jsem se ke kabelce, fetla si půl Xanaxu a rázem bylo dobře. Tak jen varuju: vysazovat pomalu, polehounku. Radím ubírat po čtvrtce, pro odvážné po půlce, ale tu menší dávku brát víc dní, třeba tejden a pak zas čtvrtičku ubrat... až do úplnýho vysazení. Mně to vysazování trvalo skoro půl roku, ale jsem asi extrém, protože jsem v konečném odvykacím měsíci půlila čtvrtky, poté půlila i ty půlky čtvrtek - zkrátka skončila jsem na prášíčku. Dalo mi to jednu radu do života: pochopila jsem všechny narkomany, co je to musí za hrůzu, když tu dávku nedostanou, že jsou schopni všeho... Radko - tak ty už to s Tomem plánuješ na Petřín - no teda!!! Vše vidím! Mám totiž na Petřín výhled! Ale káfčo a hřbitov dáme ve třech, ne? Mílo - hrdinko, sestro moje agorafobická!Já se taky plazím podél zdí a když přejdu křižovatku, hned se slovně odměním, nešetřím slovy chvály, protože je to doopravdy výkon! Byla jsem dokonce v kině, ale byla to dřina sledovat plátno a pootevřené dveře současně! Jo a ještě jsem se jednou rukou přidržovala sloupu jako pevného bodu!Představ si, že jsem s kámoškou obešla dokonce 4 hospody, než jsem našla to své místo v rohu (Pajko, nečti to, já prostě uprostřed neusednu).A to bych ve výčtu, kam nemohu, mohla pokračovat...Tome - pozdravuj svoji Daisy od mé Reny!(a dej piškotku, nešetři!). Díky za zdárné ukončení akce přesunu přes překážky, konec dobrý, všechno dobré!!!Napiš, jak jsi to oslavil! Bylo po kulovém blesku kulové, anebo sis přiťuk s Daisynou? Nevím, jak ty, ale já se se svojí psicí zapíjím - i sdílím - vše...Jacíku - pozdravuj svého Fandu od mé Reny též!(taky dej piškotku a nešetři!). Má taky PPP(=psíPP) jako ta moje a Toma?Tak jsem ráda, že jsme zase všichni v jednom kotci, pěkně pod jednou střechou a že se už Bára nemusí bát, že jí někdo neodpoví! Blíží se pomalu ráno, je čas je jít na kutě! Runuška má nějaký zlý sny, asi se jí zdá, že se kolem ní střílí, slyším, jak fňuká v pelíšku... Tak dobré jitro všem! Vaše noční můra Eva R.

katka (Po, 8. 11. 2004 - 19:11)

Ahoj vsichniBáře jsem chtela řict ze SEROXAT beru uz 4roky a zkusenosti mam i s XANAXEM a ZOLOFTEM az SEROXAT mi pomohl.Posledni ataka probehla vcera a bez dvou neurolu bych to asi nezvladla .Ted jsem se zse objednala ke kardiologo.abych mela jistotu i kdyz EKG jsm mela vzdycky dobry, tak uvidim.myslim si ze to blby pocasi taky moc neprida,tak piste jak Vam je

tom (Po, 8. 11. 2004 - 16:11)

Ahoj Moraváku Pajko a ostatní, samozřejmě včetně mých zamilovaných Čech, zejména Prahy a okolí (a to prosím není vtip!)!!Tak původní PP MUSÍ zůstat, to jsem webmasterovi několikrát zdůrazňoval, a je tam, kde má být, to jsem si ověřil, tak žádné strachy. A i když se tam nepřispívá (ikdyž může, souhlasím, každý ať si vybere), tak jsem se díval i jinam a jsou témata z minulých let, kam už nikdo tři roky nepáchnul, sedá na ně prach a přesto existují. Tak předpokládám, že to bude tentýž případ, ne že by na PP sedal prach, ale že nezanikne, neboť jest věčné (bohužel). A plánované to rozhodně nebylo, aspoň v tomhletom případě, to bych vám přece neudělal!!! A řvát dnes v autě nebudu, leda že bych v něm zůstal, když mi budou v Bohunicích přezouvat gumy na zimní, ale to se taky ta dílna může vylekat, všichni utečou a já na zvedáku můžu leda řvát, dokud nepřijedou z blázince (a že to mají hodně blízko)!!!Báro, opravdu mám úlevu

bára (Po, 8. 11. 2004 - 15:11)

Zdar, tak jsme tu všichni? Bezva. Tome, musíš mít pocit jako po akci "kulový blesk". Jindro, jestli to tak dlouho zvládáš bez AD a jen s jednou tabletou Lexaurinu denně, tak se vůbec nevzrušuj, je to bezva. O tomto by sis mohla podiskutovat s Pajkou, ta už to úspěšně bez AD řeší s benzodiazepiny kolik let - bere tuším Neurol, že. Ale co Lucka, už se dlouho neozvala, ty její poslední dopisy byly dost zoufalé, snad se jí nepřitížilo. Lucie, ozvi se. Bára

Pajka (Po, 8. 11. 2004 - 15:11)

Tož teď su taky já rozklepaná, Tome! A bojím se podívat, jestli webmaster nezrušil i naši původní PP... Fakt na ataku a kolaps dohromady :), asi zajedu na křižovatku a pořádně si zakřičím, možná aj zařvu :) Neměls to náhodou celé naplánováno jako nácvik absolvování stresové situace?!

Aja (Po, 8. 11. 2004 - 15:11)

Mílá nebo snad milý -a,někomu to snad trvalo déle to pochopit,ale nemusíš,je tím urážet,zvláště ne nás moraváky pokud jsi čecháček.Tím nenapadám Evču R. a další,aby si to blbě nevyložili.Když jsou lidi inteligentní a mají si co říct,tak je jim jedno jestli jsou z Aše nebo z Košic.

Mila (Po, 8. 11. 2004 - 15:11)

Ahoj,agorafobku jsem zvládla, ale musela jsem si vzít Lexaurin a stejně jsem se celou cestu třásla. Dokonce jsem byla i nakupovat. Tom, díky, žeš mi držel palečky, určitě to pomohlo. Máš naprostou pravdu, taky su z Jižní Moravy.

a (Po, 8. 11. 2004 - 14:11)

Vážení moraváci a ostatní, už jděte někam!! Stačí jít přes AKTUÁLNÍ diskuze, přes titulní stránku diskuzního fóra. Proboha, jste tak natvrdlí, nebo co? To už opravdu není o té vaší PePce. Zdař

Aja (Po, 8. 11. 2004 - 14:11)

Hurá přesun zdárně dokončen,takže diskusi o stránkách můžeme ukončit.Chtěla jsem se tu zastat Pajky, jak tu někdo napsal,že když chodí i na jiný témata tak přece může přeskakovat i sem,a myslím,že je to opravdu její svobodná volba kam všude chodí,ale je vidět,že nic takovýho sem ani dělat nemusela,protože Pajka to ve svém příspěvku všechno krásně řekla a je vidět,že je fakt Osobnost.Jinak taky bych se ráda setkávala s příjemnými lidmi kteří mají pochopení,ale na druhou stranu se i trochu bojím co by to udělalo,a tak chápu tu anonymitu.Snad bude zase tento chat tím čím byl,když jsem na něj vlezla poprvé, protože mi info tady taky moc pomohly to vše v začátku zvládnout,aby mohl pomoci radami i dalším nováčkům.Zdraví Aja

tom (Po, 8. 11. 2004 - 14:11)

Jindro, nemusíš se strachovat, ani ostatní, protože jak jste si asi stačili všimnout, už je to tady tak, jak má být a proto radujme se, veselme se, alelujá :-)))) Tak a snad už opravdu si můžeme povídat i o jiných věcech, jak to trefně vyjádřil Jarda. Mimochodem, Milo, tvůj

jindra (Po, 8. 11. 2004 - 13:11)

Já už asi taky brzy dostanu ze všeho PP, myslím z toho přemisťování a ze všech komplikací tady.Ještě musím něco dodat, přečetla jsem si po sobě můj poslední příspěvek-napsala jsem, že s tím setkáváním Pajku chápu. Tak abyste si nemysleli, že nemám potřebu se s někým setkávat, naopak, setkání s příjemnými lidmi a s lidmi s podobnými problémy bych moc uvítala, ale taky se bojím něco dopředu plánovat, tak v tomhle chápu Pajku. Jenom jsem se trochu špatně vyjádřila.

tom (Po, 8. 11. 2004 - 13:11)

Ajo, už jsem tam volal, tak to spraví ihned, ale myslím, že už mají PP i ze mě, ale koho by to napadlo, že se to tak přehodí, já tady jásám a zase prd :-((( Tak snad ten třetí pokus bude už konečně platný!!! Tom

Aja (Po, 8. 11. 2004 - 13:11)

No Tome zajásal jsi,že v nezařazených už není ta druhá PP,ale bohužel sis nevšiml,že chytrý webmaster ji přesunul do psychologie,čímž to už totálně zamotal,přesunul tam tu bez příspěvků,prosím tě nemohl bys mu ještě naposled zavolat at tam přesune tuhle z nezařazených a tamtu PP2(0)pak smaže,hlavně mu ale zdůrazni at nesmaže tu starou PP,protože to by asi Pajku trefil šlak,chtěla si z ní ještě něco zálohovat,Díky moc Aja.

tom (Po, 8. 11. 2004 - 12:11)

Ještě se zpožděním, nějaké příspěvky mi unikly, Jindro, já bych s tím vysazováním Lexu začal asi co nejdřív, i přes ty mé

Mila (Po, 8. 11. 2004 - 12:11)

No, vidíte, jak su z toho roztřesená, že jsem vynechala polovinu slov. Chtěla jsem napsat, že doufám, že to nebude jako posledně, kdy mě chytil záchvat paniky.

Mila (Po, 8. 11. 2004 - 12:11)

No, vidíte, jak su z toho roztřesená, že jsem vynechala polovinu slov. Chtěla jsem napsat, že doufám, že to nebude jako posledně, kdy mě chytil záchvat paniky.

tom (Po, 8. 11. 2004 - 12:11)

Ahojky!!!Volal jsem webmasterovi, není v tom problém, myslím v tom přesunu, taky ta duplicitní PP2, kterou se mi povedlo omylem založit, je už taky pryč, takž je vidět, že se o to pečuje, ale asi toho mají taky dost. Takže jakmile tohle téma v Nezařazených nenajdete, už by mělo být i s obsahem na Psychologii. Ono díky víkendu se to trochu protáhlo, teď přemýšlím, jestli se mám ještě omluvit, ale to mě zase Bára zdrbe a kdyby jen ona

Mila (Po, 8. 11. 2004 - 12:11)

Ahoj lidi,za chvilku se chystám ven se svou agorafobkou. Doufám, že ne jako posledně, kdy mě venku chytli záchvat paniky. Až se vrátím, tak se ozvu. Držte mi palce.Pěkný den!!

jindra (Po, 8. 11. 2004 - 12:11)

Ahoj,tak to se ti Pajko povedlo:-))).Jarda se v příspěvku zmiňuje, ať už neřešíme hledání PP2 a do toho ty napíšeš svoje problémy s hledáním na doktorce. Já vím, že jste to asi psali současně, ale je to legrace:-)).Jinak s tebou souhlasím, i s tím setkáním tě dost dobře chápu.Díky za odpovědi týkající se Lexaurinu. Ale já ho beru už trochu déle,6 let, tak se obávám, že vysazování nebude jen tak jednoduché. Když jsem se se svými obavami ohledně vysazování svěřila svému psychologovi, smál se mi, že ho můžu vysadit naráz(beru 3mg za den), že zná daleko větší "přebornice" záviské na Lexaurinu. Já třeba taky bez něj vydržím klidně 1 den, taky občas jako Tom zapomenu si ho vzít, ale hned druhý den cítím strašný neklid. Báro, AD neberu a nikdy jsem je nebrala, mám z nich strach a taky mám nějaké měnší kontraindikace.Karle, tvoje příspěvky o stravě jsem četla, vím o co se jedná, ale tohle bych určitě nezvládla, nejsem závislá na jídle, ale ta dieta mi připadá dost drastická. Tome, já znám taky jednoho "cáklého" psychologa. tak kdy se dáme do toho vysazování Lexáku? Hezký den všem!!!

Reklama

Přidat komentář