Reklama

Vánoce na 001shop.cz v centru Prahy: Regenerační a celkově posilující přípravky

V našem vánočním seriálu vám budeme představovat výrobky, které se nejčastěji na našem obchodě prodávají za účelem dárku pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy. Dnes vám představíme přípravky, které se hodí k regeneraci a posilnění odolnosti organismu, k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a živin, k zvýšení energie, k zlepšení paměti a schopnosti zvládat stres.

Korejský ženšen- povzbuzuje mužnost, má schopnost zvyšovat libido, udržet erekci a zlepšovat kvalitu spermatu, zlepšuje atletický výkon, povzbuzuje imunitní systém, pomáhá zvládat psychický i fyzický stres, zvyšuje pocit pohody a kvality v životě. Jde o účinný adaptogen.

Acai - Extrakt z ovoce acai je přírodní zdroj vitamínu C, vitamínu A, B1, B2, B3 a E, nenasycených tuků, vlákniny, proteinů, minerálů. Je bohatým zdrojem antioxidantů. Posiluje obranyschopnost proti bakteriálním a virovým infekcím . Působí proti předčasnému stárnutí. Posiluje organismus při fyzické i psychické zátěži. Napomáhá zažívání. Pomáhá udržovat v těle rovnováhu cholesterolu. Působí regeneračně na stěny cév a zlepšuje jejich elasticitu. 

Earth source - zdroj přírodních živin - Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu. Earth source obsahuje zelené potraviny(chlorella, mladý ječmen, spirulina, chlorofyl) a zdroje esenciálních mastných kyselin (lněný olej, olej ze slunečnicových semínek, brutnák lékařský).

Spirulina - Spirulina je sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Spirulina pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu. Byly publikovány stovky studií, které prokazují, že jedinečné fytonutrienty a extrakty spiruliny podporují imunitní systém, jsou prevencí mnohých onemocnění a zlepšují celkový zdravotní stav organismu. Tato mikrořasa je bohatá na rostlinné bílkoviny, betakarotén, železo, vitamín B12 a vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA. Spirulina nabízí pozoruhodnou škálu vitamínů, minerálů a živin. Je vhodná i pro vegetariány a vegany.

Reklama

Chlorella - Chlorella slouží jako zdroj všech základních živin, vlákniny, minerálů a vitamínů. Chlorella je bohatým zdrojem chlorofylu. Chlorella je užitečná při detoxikaci organismu (od těžkých kovů, zejména rtuti). Pomáhá proti zácpě, zápachu z úst či je prevencí nežádoucích účinků při chemoterapii. Jako zdroj všech živin je ideálním potravinovým doplňkem pro hezké vlasy, pleť a nehty, na kterých se jako první vždy ukazuje nedostatek živin. Ideální potravinový doplněk pro všechny, kdo zanedbávají zdravou a pestrou stravu, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Gold specifics homocystein modulator - Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi.
Vědci dnes věří, že udržení normální hladiny homocysteinu pomáhá uchovat zdravé srdce a cévy a je prevencí civilizačních onemocnění.

Gold specifics glukózový faktor - . Doplněk stravy s bylinkami a inulínem vhodný pro diabetiky.

Mozkové nutrienty - Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost. Preparát je vhodný pro manažery, studenty, lidi trpící stresem, depresí či degenerativním onemocněním nervového systému.

1,3 betaglukan - Výrazně podporuje obranyschopnost organismu. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Extrak z, Shiitake, Reishi a Maitake - Extrakt z hub Shiitake, Reishi a Maitake. Zlepšuje odolnost těla vůči nepříznivým zevním vlivům a zvyšuje imunitu.

Formule VM-75 - jednička mezi multivitamíny - Formule VM-75 od firmy Solgar je číslo jedna mezi multivitamíny v průmyslu s přírodními produkty. “75“ znamená, že VM 75 obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou “Nejlepší potravinový doplněk“. Tento multivitamínový přípravek je vhodný i pro vegetariány. Vyšší obsah vitamínu B ocení zejména lidé ve stresu - manažeři, studenti, sportovci...

Štáva z celých listů aloe vera - univerzální pomocník zdraví - Vědecký výzkum prokázal, že vnější část listu a slupka, která byla dříve vyhazována, obsahuje o 200% více aktivních léčebných složek než pouhý gel. Dráždivé antrachiony s projímavým účinkem jsou speciální technologií odstraněny.

Prenatal - Multivitamín a multiminerál pro těhotné a kojící ženy. Vhodný i pro vegetariánky. Vyvážené složení pro matku i dítě. Pomáhá chránit mateřský organismus. Dodává energii, působí proti únavě. Příznivě ovlivňuje vývoj a růst plodu. Podporuje kvalitu zubů a vlasů. Připravuje ženský organismus na mateřství. Obsah kyseliny listové pomáhá snižovat riziko deformit plodu. Vhodný i v době kojení.

Formule pro zdravou pleť, nehty a vlasy - Přípravek obsahuje MSM (methylsulfonylmethane - zdroj síry), vitamín C, zinek a aminokyseliny pro zdravou kůži, nehty a vlasy.

                                                                                       

Všechny přípravky byly schváleny jako doplňky stravy.

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 10-18 hod.

Reklama

Komentáře

Reklama