Reklama

Tlusté střevo vyčistí jablko, citron a zázvor

Nápoj z jablka, zázvoru a citronu může pomoci vyloučit z těla kilogramy toxinů.

Dnes lidé často trpí běžnými zdravotními problémy spojenými se zažívacím systémem a jeho fungováním, jako jsou poškozené střeva, chronická zácpa nebo syndrom dráždivého tlustého střeva.

Role tlustého střeva je pro celkové zdraví životně důležitá, protože odstraňuje odpadní látky z těla a čistí toxiny, které ohrožují zdraví.

Kromě toho je střevo naším 'druhým mozkem', protože obsahuje autonomní nervový systém. Je také spojeno se všemi hormonálními funkcemi a hraje zásadní roli v imunitním systému.

Aby se jeho fungování zlepšilo, je třeba vyčistit všechny nahromaděné odpadky a nebezpečné chemikálie.

Reklama

Následující domácí recept je 100% přírodní a jednoduchý, ale má ohromující účinky na čištění tlustého střeva.

Pamatujte, že během procedury čištění tlustého střeva musíte zůstat doma, protože budete potřebovat časté cesty na záchod k vyloučení toxinů. Toto čištění se skládá z ingrediencí bohatých na esenciální živiny, včetně mořské soli, citronu, jablek a zázvoru.

Řada studií ukázala, že konzumace jednoho jablka denně výrazně snižuje potřebu léků na předpis, zatímco zázvor stimuluje tlusté střevo, snižuje nadýmání břicha a umožňuje odstranění odpadů.

Na druhou stranu citron je bohatý na vitamín C, který je silným antioxidantem a také jedním z nejlepších detoxikačních prostředků, které můžete použít. Mořská sůl usnadňuje trávení, tlačí odpadní látky tělem a odstraňuje toxiny.

Na tento nápoj stačí 5 minut přípravy:

Ingredience:

  • 2 lžíce bio citronové šťávy
  • ½ lžičky nefiltrované mořské soli
  • 1 lžička bio zázvorové šťávy
  • ½ šálku 100% bio jablečné šťávy
  • ½ šálku vyčištěné horké vody

Postup přípravy:

Přidejte 100 ml filtrované vody do hrnce a ohřejte, ale nevařte. Nalijte si ji do sklenice, přidetej mořskou sůl a dobře promíchejte. Poté přidejte zázvorovou, citronovou a jablečnou šťávu, znovu promíchejte a ihned vypijte.

Použití:

Na začátku pijte tento nápoj třikrát denně, jednu dávku ráno před snídaní, před obědem a kolem 6-7 hodin večer. Během tohoto léčebného procesu pijte hodně vody, minimálně 8 sklenic denně.

Je lepší pít vodu od rána do poloviny odpoledne, abys se vyhnuli častému močení v noci.

I když je tento recept zcela přírodní a bezpečný, v případě těhotenství, alergií nebo jiné nemoci nebo pokud užíváte léky na předpis, byste měli konzultovat s terapeutem před zahájením procedury čištění tlustého střeva.

Tento nápoj by neměl být konzumován v případě diabetu, protože obsahuje přírodní cukr z jablečné šťávy.

Tuto metodu čištění tlustého střeva můžete provádět jeden den nebo maximálně týden. Tímto způsobem podpoříte svůj metabolismus, usnadníte trávení a úplně detoxikujete svoje tělo.

Zdroje: familylifegoals.com draxe.com"

Reklama

Komentáře

Reklama