Reklama

Psycholog na telefonu? diskrétně a okamžitě!

Mít problém není ostuda ani známka slabosti. Každý z nás se v životě občas dostane do situace, která nám přináší těžké zkoušky a se svými potížemi si neumí poradit sám.

I ten, kdo je jindy silný a odolný, se najednou cítí bezmocně, když ho potkají rány jako je rozpad vztahu, smrt blízkého člověka, ztráta práce nebo domova, zdravotní problémy, finanční krize, zrada či nevěra. Většinou se na nás valí vše v rychlém sledu, všechno se kazí najednou a v nesprávné chvíli, a v takové situaci je opravdu těžké obejít se bez pomoci.
Ale problémy zde nejsou proto, abychom se kvůli nim trápili, jsou výzvou k tomu, abychom je vyřešili!

V některých případech se můžete se svým problémem svěřit blízkým lidem, najít pochopení a podporu u svých dobrých přátel a rodiny. Jenomže co když jde o věci, které jim z jakéhokoliv důvodu nemůžete či nechcete říct? Může jít o problém, který se vašich blízkých přímo týká, nebo může být příliš složitý na to, aby vám uměli poradit. Někdy jednoduše víte, že si potřebujete o svých potížích popovídat s někým nezávislým a nezaujatým - ale kde takového člověka najít? A navíc ještě takového, aby dané záležitosti rozuměl, který vám projeví pochopení a pomůže najít to správné řešení ve vaší situaci. A přesně to je úkolem odborníků z oblasti psychologie!

Ze zkušeností víme, že mnoho lidí se návštěvy psychologa nebo psychoterapeuta obává, považují to za společenské stigma, bojí se pomluv, jiným zas brání nedostatek času, nedostupnost služeb psychologa v místě bydliště nebo jednoduše stud mluvit o svých soukromých záležitostech s cizím člověkem.

Není se čeho obávat! Většina lidí si myslí, že návštěva psychologa je téměř totéž jako jít k psychiatrovi, ale mezi těmito dvěma obory je ve skutečnosti propastný rozdíl. Psychiatr je lékař a pomáhá lidem, kteří měli tu smůlu, že jejich psychické těžkosti přerostly do roviny nemoci. Zatímco psychiatr léčí lidskou duši léky, psycholog ji léčí slovem. Prostřednictvím rozhovoru s klientem (nikoliv pacientem!) psycholog pomáhá najít kořeny problémů, proniknout hlouběji do podstaty toho, co daného člověka trápí a objevit východiska. Psycholog díky svému odbornému vzdělání umí dobře porozumět povaze a přirozeným duševním pochodům lidí, ví, jak lidé reagují v tíživé životní situaci, jak se cítí a jak jim lze pomoct.
Psycholog, který poskytuje poradenství, má obvykle za sebou kromě vysokoškolského studia speciální atestaci z klinické psychologie nebo psychoterapeutický výcvik.

Reklama

 

Zcela nový typ služby - jednodušší než kdy předtím!

V naší poradně vám nabízíme telefonické konzultace s diplomovanými psychology a psychoterapeuty. Tento typ služby má úplně nový koncept a v Česku je zcela unikátní!

Výhody psychologického poradenství přes telefon

 • Službu můžete využít okamžitě, přesně tehdy kdy ji potřebujete. Není potřeba se objednávat předem. Naši psychologové jsou vám k dispozici nonstop - 24 hodin denně, 365 dní v roce!

Jít k psychologovi dosud znamenalo, nutnost objednat se a čekat, někdy i velmi dlouhou dobu. Ale většinu problémů je lepší řešit okamžitě.
Představte si, že vám například krachuje vztah - za dobu čekání na schůzku s psychologem se může situace úplně změnit, můžete propásnout šanci k vyřešení, kterou nyní ještě máte. Lidé v krizi jsou náchylní dělat neuvážené kroky, pálit mosty, okamžitá konzultace s psychologem ukáže jinou cestu!

 • Nemusíte nikam chodit, vše řešíte z pohodlí svého domova. Nestresujte se cestováním, zbytečnou ztrátou času, velkou vzdáleností ani čekárnami.

 • Pracoviště psychologa může být od vašeho bydliště vzdálené, konzultační hodiny psychologa se mohou krýt s vaší pracovní dobou, a to všechno jsou velké, mnohdy nepřekonatelné překážky. Navíc mnoho lidí se v prostředí psychologické poradny nedovede dostatečně uvolnit, je pro ně těžké zde otevřeně mluvit o svých problémech. V domácím prostředí, na které jste zvyklí, a které je vám příjemné, je poradenství mnohem jednodušší, a navíc ušetříte čas!

 • Naše služba je anonymní a diskrétní - nikdo se nedozví, že jste využili psychologické poradenství! Ani psycholog, se kterým budete mluvit, nemusí znát vaši identitu, pokud si to nebudete výslovně přát.

 • Velmi častým důvodem, proč se lidé neodhodlají k návštěvě psychologa, jsou obavy z reakce okolí. Vyhledat psychologickou pomoc je ještě pořád v Česku vnímáno jako něco nepatřičného, jako známka slabosti, a přitom to tak vůbec není. Vysvětlujte to však svému okolí! Bydlíte v malém městě nebo na venkově, kde se všichni znají? Nebo jste úspěšný a známý člověk a bojíte se, že by návštěva psychologa ohrozila vaší kariéru? Týká se váš problém vztahů, nevěry a bojíte se, že by se dostal k nesprávným uším? Už žádný strach z pomluv! Můžete získat radu odborníka, aniž by se kdokoliv dověděl, že máte problém!

 • Kdo jsou naši poradci?

  Naši poradci jsou zkušení a diplomovaní psychologové a psychoterapeuti. S dlouholetou praxí v oboru, se zkušenostmi s krizovými intervencemi a absolvovanými psychoterapeutickými výcviky. O jejich odbornosti se můžete sami přesvědčit v jejich osobních profilech. Kde naleznete jejich životopisy, náhledy diplomů a certifikátů a přehled jejich pracovních zkušeností.
  Každý z našich poradců se specializuje na vybrané oblasti.

  Roli při výběru toho správného poradce jistě hrají i osobní sympatie, vždyť jde o velmi soukromé záležitosti, se kterými byste se nesvěřili komukoliv. Nevíte, jak si svého poradce vybrat? Využijte možnost “poznat“ svého poradce ještě dříve, než s ním budete mluvit. Vyslechněte si jeho hlas na ukázkové audionahrávce a prohlédněte si jeho fotografie. Nebo jednoduše zavolejte a my vám s výběrem pomůžeme.

  Odhoďte tedy zbytečné obavy a nebojte se promluvit si o svém problému s psychologem nebo psychoterapeutem. Díky této nové revoluční službě to již snadnější nebude! Je to rychlé, diskrétní a pohodlné. Využijte psychologické poradenství přes telefon - kdykoliv a kdekoliv!

  psychologická poradna

  Reklama

  Komentáře

  Reklama