Těhotné ženy a virus H1N1

Jsem skutečně zneklidňován tím, že CDC (Center for Disease Control), lékaři a média zdůrazňují, že by touto experimentální vakcínou měly být očkovány všechny těhotné ženy. Média opakují, že tato vakcína je vyráběna naprosto stejně jako vakcína proti sezónní chřipce, a je proto bezpečná, ačkoliv tomu tak ve skutečnosti není.

V Austrálii a na Novém Zélandu je dohromady 250 000 těhotných žen. Z nich bylo hospitalizováno na JIP pouze 66, což znamená incidenci l žena na 3800 těhotných čili riziko 0,03 %. Těhotné ženy z těchto dvou zemí se mohou cítit bezpečné při vědomí, že máji 99,97% naději, že neonemocní natolik, aby musely být hospitalizovány na JIP. A proč skončilo na JIP oněch 66 těhotných žen? Studie z Austrálie a Nového Zélandu skutečně zjistila, že v souladu s poznatky americké studie byly tyto těhotné ženy buď obézní, nebo měly vážný zdravotní problém, který byl spojen s obezitou.

K téměř stejným číslům došla i americká studie. Tam lékaři při svých úvahách připomínají. Že nebyli schopni brát v úvahu, kolik těhotných žen užívá drogy nebo kolik jich žije v chudobě spojené s podvýživou vedoucí ke snížení imunity. Nicméně pro těhotné ženy může znamenat speciální nebezpečí samotná vakcína. Vždy totiž patřilo k základním principům medicíny, že by se neměla očkovat těhotná žena s výjimkou extrémních případů ohrožujících život dítěte. V současné době jsme svědky dvou příkladů závažného porušení této zásady. Když byla uvedena na trh vakcína Gardasil proti HPV (lidský papilomavirus), doporučil její výrobce Merck, aby byla podávána těhotným ženám. Krátce po jejím zavedení byla tato nebezpečná praxe zastavena, protože se zvýšil počet potratů a počet novorozenců s vážnými malformacemi.

Dnes je již dobře známo, že pokud se stimuluje imunitní systém ženy v průběhu druhého a třetího trimestru těhotenství, výrazně se zvyšuje riziko vzniku autismu v raném dětství nebo schizofrenie v pozdějším věku. Zvyšuje se výrazně pravděpodobnost poruch ve vývoji nervové soustavy a s tím spojených poruch chování u dětí.

 

Zatímco studie u laboratorních zvířat přesvědčivě ukazují, že očkování poškozuje vývoj plodu, neexistují žádné podobné studie, které by prokazovaly bezpečnost vakcinace těhotných žen pro vývoj člověka. Hewitson se spolupracovníky zjistila, že vakcína proti hepatitidě B podávaná nyní v mnoha státech novorozencům způsobuje při podání novorozeným opicím abnormální vývoj mozkového kmene. Touto vakcínou už byly očkovány desítky milionů kojenců, aniž by se v jejich tělíčkách vytvářely protilátky, navíc proti infekci, která je neohrožuje.

Program masového očkování těhotných žen vakcínou proti H1N1 viru představuje v historii lidstva největší experiment na těhotných ženách a může vyústit do monumentální katastrofy.

Autor: Russell L. Blaylock, M.D. (www.russellblaylockmd.com)

Zdroj: časopis Sféra

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele Rosťa
  Rosťa (anonym)

  božíčku a tyhle s*ačky se tu uveřejňují. Pročasi? Farmafirma A vyvinula vakcínu V, firma B přišla trochu později, tak na to jde "měkými" technikami, jak se vmezeřit na trh s vakcínami.

  Pro 10, 2009
 • Obrázek uživatele Saša
  Saša (anonym)

  božíčku a tyhle s*ačky se tu...Já to teda chápu jak článek proti vakcínám obecně. Nevím, co sem pleteš konurenční boj mezi farmačkami. Vždyť už nyní existuje více vakcín proti prasečí chřipce.

  Pro 10, 2009
 • Obrázek uživatele Manul
  Manul (anonym)

  A pokud se imunitní system stimuluje "přirozene" tj. infekcí, tak už plod ohrožený není? Neříkám, že očkování v těhotenství je ideální, ale chtělo by to lepší argumenty.

  Pro 10, 2009
 • Obrázek uživatele Saša
  Saša (anonym)

  A pokud se imunitní system...Článek narážel na to, že riziko, že těhotná žena onemocní prasečí chřipkou, není zas tak vysoké, aby se kvůli tomu každý plod vystavoval většímu riziku při očkování. Nebo jinak: Je určité rizio, že těhotná žena může může onemocnět pr. chřipkou, což může být pro plod rizikové. Na druhé straně, pokud se nechá očkovat rovnou plod vystavuje těžké zátěži - rtuť, viry, stimulace imunitního systému atd.

  Pro 10, 2009
 • Obrázek uživatele Monika
  Monika (anonym)

  Německý časopis Speigel k problematice očkování těhotných a malých dětí uvádí: Dosud neexistuje žádná uzavřená studie na těhotných ženách či malých dětech, že vakcína Pandemrix je bezpečná. Německá komise proto těhotným a malým dětem doporučuje očkovat se očkovací látkou bez přídavného skvalenu, který zesiluje imunitní odpovědi. http://www.spiegel.de/wissenschaft/medizin/0,1518,656524-6,00.html Pokud vím, tak u nás jsou těhotné ženy očkovány pouze nevyzkoušeným Pandemrixem.

  Pro 11, 2009
 • Obrázek uživatele Lada
  Lada (anonym)

  Takze ceske tehotne zeny a jejich budouci deti budu pro farmacku cennym testovacim meterialem.

  Pro 11, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama