Reklama

Studie: Očkované děti jsou 5x více náchylné k nemocem než neočkované

Probíhající studie z Německa srovnávající míru onemocnění u očkovaných a neočkovaných dětí, poukazuje na dost jasný rozdíl mezi těmito dvěma skupinami. Jak uvádí skupina Health Freedom Alliance, děti, které byly očkovány podle oficiálních vládních plánů, měly pětkrát větší pravděpodobnost, že dostanou onemocnění, kterému se dá předcházet, než děti, které si vyvinuly vlastní imunitu přirozeně bez vakcín.

Průzkum zahrnuje údaje o 8000 neočkovaných dětech, jejichž celková míra onemocnění byla porovnávána s mírou onemocnění mezi obecnou populací, jejíž drtivá většina byla očkována.  V každé kategorii jednotlivých sledovaných onemocnění, neočkovaným dětem se dařilo mnohem lépe než očkovaným z hlediska výskytu a závažnosti onemocnění.

Jak je uvedeno v VaccineInjury.info, u očkovaných děti se téměř dvakrát častěji než neočkovaných dětí rozvíjet neurodermatidy, kožní onemocnění charakterizované chronickým svěděním a škrábáním. Stejně tak, u očkovaných dětí je asi dva a půl krát vyšší pravděpodobnost rozvoje migrén.

Čísla jsou ještě rozdílnější pro astma a chronickou bronchitidu, kde se u očkovaných dětí asi osmkrát častěji než neočkovaných dětí rozvíjejí problémy s dýcháním. Vakcinovaná děti mají  také mnohem větší pravděpodobnost vzniku hyperaktivity, senné rýmy a onemocnění štítné žlázy, s pravděpodobností třikrát, čtyřikrát a dokonce 17-krát vyšší ve srovnání s neočkovanými dětmi.

Můžete si prohlédnout kompletní údaje, jež v současné době existují, zde:
http://mnhopkins.blogspot.se/2013/01/vaccinated-kids-have-2-to-5-times-more.html

Reklama

V podobné studii provedené v roce 1990, vědci zjistili, že úmrtnost u očkovaných dětí na infekci záškrtu, tetanu, dávivému kašli je také dvakrát vyšší ve srovnání s neočkovanými dětmi.

Zdroje pro tento článek  a další informace v angličtině:
http://www.naturalnews.com/038647_vaccinated_children_disease_risk_unvac...

Reklama

Komentáře

Jarda (Út, 13. 1. 2015 - 05:01)
Je zazímavé, že jsem prodělal všechna povinná očkování a nepociťuji, že bych byl více nemocen než neočkované děti. Dělali i na toto ti dotyční vědci studii ??? !!! Nebo to je zase fikce a výplod proti očkování - tetanu, zarděnkám, příušnicím (děvčata, záškrt, černý kašel atd...
! (Út, 13. 1. 2015 - 07:01)
Na články zde publikované žádné statistické studie nejsou, píše to někdo z voleje u zeleného stolu podle toho, co ho zrovna napadne.
Hanka (Út, 13. 1. 2015 - 09:01)
Stačí si přečíst celý článek, kde je i odkaz na graf - jde o německou studii z roku 2011 na 8000 neočkovaných dětech od novorozenců po 19-leté. V Německu se taková studie může ještě dělat, protože tam není očkování povinné a tudíž tam najdou neočkované děti. Jakmile se budou muset očkovat všechny děti, tak již taková studie nebude možná...a prokazatelný nárůst astmatiků, alergiků, dětí s neurologickými poruchami již nikdo nebude moci dávat do souvislosti s očkováním, protože to nebude moci dokázat žádná studie s kontrolní skupinou...To je cesta k totálně zdegenerované společnosti.
Bláboly se (Út, 13. 1. 2015 - 09:01)
Stačí si přečíst celý...množí nekontrolovatelně...
já vám dám vzorek (Út, 13. 1. 2015 - 11:01)
Stačí si zajet do Afriky, třeba do Konga, Somálska atd., kde děti neočkují. Tam díky neočkování umírají lidé na spoustu nemocí úplně zbytečně.
Hanka (Út, 13. 1. 2015 - 11:01)
Stačí si zajet do Afriky,...Tak to je manipulativní blábol. V těch zemích děti umírají především na podvýživu, špatnou hygienu a nedostatek léků. Též nelze epidemiologicky srovnávat Afriku s Evropou, kde panují úplně jiné klimatické podmínky a šíří se úplně jiné nemoci. Navíc je též totální lež, že v těchto zemích se děti neočkují - stačí si to zadat do googlu - viz. např. http://reliefweb.int/report/democratic-republic-congo/government-drc-vaccinates-28-million-children-against-measles-and
pro Hanku (Út, 13. 1. 2015 - 19:01)
Takových grafů vám namaluji, kolik budete chtít.
Lucie Křivohlavá (Út, 13. 1. 2015 - 21:01)
Tento článek je sice možná pravdivý, přesto je napsaný tendenčně, jako základní zdroj informací anglické protivakcinační weby? Diskuze o očkování by se měla vést na odborné úrovni, nikoli mezi laickou veřejností, důkazem toho, že se nutnost každého očkování individuálně posuzuje je i zrušení vakcinace BCG u novorozenců. Moje teta v poválečném období zemřela na tetanus, nechtěla bych se dožít doby, kdy na něj lidé budou znovu umírat. Hrozby infekčních chorob jsou pořád větší než rizika autoimunitních onemocnění u očkovaných. Přesto si myslím, že je dobře,že se o rizicích očkování hovoří
úúúúúúúúúúúúúú… (Út, 13. 1. 2015 - 22:01)
Tak to je manipulativní...Manipulativní je spíš to, co papouškuješ ty a snažíš se smama sobě ospravedlnit ten nesmysl, co jsi tady publikovala. Podívej se, kolik lidí tam umírá na spalničky, záškrt, tetanus, černý kašel, tuberu, dětskou obrnu atp. A nesváděj to na odlišné klima a hygienické podmínky. I tady, pokud bychom nebyli očkovaní, by velmi brzy tyto nemoci kosily lidi.
alabajka (St, 14. 1. 2015 - 07:01)
Stačí si přečíst celý...tu studiu zrejme robil nejaky doktoransky student, kedy uz ludia pochopite ze ockovanie zachranuje zivoty deti, asi ste v zivote nevideli skutocne ovcia kiahne co dokazu urobit z ogranizmom ake skody napachat
jo (St, 14. 1. 2015 - 08:01)
tu studiu zrejme robil nejaky...naprosto souhlasím. pokud by někdy na vlastní kůži prožili, nebo alespoň viděli, co s člověkem tyto nemoci dokážou, měli by na věc jiný názor. Nenechat naočkovat dítě je vrchol nezodpovědnosti.
Jarda (St, 14. 1. 2015 - 15:01)
Ti, co přemýšlejí, už to nějakou dobu vědí. Ale jak se bránit? Stát, ministerstvo zdravotnictví a zákony ČR tvrdí něco jiného. Nepřemýšlejí o tom, jak zajistit zdraví české populace, ale jak ji postupně a jistě vyhladit.
jarda (St, 14. 1. 2015 - 15:01)
Stačí si přečíst celý...Souhlasím. Bohužel, je tomu tak.
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóó (St, 14. 1. 2015 - 18:01)
Manipulativní je spíš to,...Vy asi toho moc o statistice, vědeckých studiích a nemocech, které jste vyjmenoval nevíte? Tyto populace skutečně nejdou srovnávat, proto to také nikdo nedělá. A proč by dělal, co by z toho bohaté farmaceutické firmy měly, ty si z(u)aplatí studie ověřující jejich vakcíny.
? (St, 14. 1. 2015 - 18:01)
Je to stejná kravina jako spor o škodlivost mikrovlnky.Zase jen nějaký pitomeček se chce zviditelnit! Tak je mu každý hovno dobrý!
?! (St, 14. 1. 2015 - 21:01)
Je to stejná kravina jako...Co tady do nekonečna vylejváte ty fekálie z vašeho vymytého mozku. Když je většina lidí spících matrixových loutek, tak asi bude většina lidí důvěřovat, tomu, co jim jejich mocní páni nalhávají. Cha cha cha, smějí se vaši loutkovodi, ty lidi, to jsou ale debílci, jsou tak líní, že si nedokážou o sobě zjistit ani základní informace, natož o tom, jak funguje realita. Probuďte se, všichni tady jenom vyjevujete důkazy o tom, že vás skutečně vaši páni mocně manipulují.
MUDr. Světlan … (So, 17. 1. 2015 - 20:01)
Jako epidemiolog souhlasím s jednou naší špičkovou odbornicí v hygieně, jejíž jméno nebudu uvádět, z důvodu možných útoků na její osobu, která tvrdí, že dnešní očkovací kalendář není nic jiného, než pokus na dětech. Přesně tak. Za komunistů jsme dělali pravidelné přehledy, v podstatě to byly velmi podrobné studie přímo v terénu, vše se pečlivě analyzovalo a vyhodnocovalo. Jakékoliv změny v očkování byly výsledkem dlouhodobého výzkumu, prováděly se velmi opatrně s co možná největší jistotou dobrého zdaru. Dnes si nějaký úředník či politik něco rozhodne pod tlakem farmaceutické loby a změní očkování ze dne na den, ještě za vydatného tleskání vakcinologů. Kolik jim za to koncerny zaplatily? Nikdy bych si nepomyslel, že kvalitní výzkum, který jsme s nasazením dělali za totáče, bude nahrazen výsledky kdovíjakých studií a pochybnými daty poskytovanými výrobci vakcín. Jenom nechápu, proč se nesmí říkat, že i mezi odborníky jsou lidé, kteří současné očkování zpochybňují. MUDr. J.V.
No, Eleková dostala (So, 17. 1. 2015 - 20:01)
balvan, ne? Zasloužila si ho, řekl bych...
Lucianna (Čt, 5. 2. 2015 - 09:02)
Jako epidemiolog souhlasím s...díky za každého dalšího odborníka, který uvědomuje, že současný očkovací kalendář je masakr pro dětský organismus..jak si má dítě budovat imunitu, když již v pár týdnech života do něj je rván buňkový a nervový jed hliník, neurotoxický fenol, či karcinogenní nervový jed formaldehyd, sloučeniny rtuti, vše pomnoženo na rakovinových HeLa buňkách...a radši tam rovnou narvat i antibiotika, aby reakce nebyly tak nápadné....dětské tělíčko se pere s těmito jedy a někdy bohužel i prohraje...zoufalé encefalytické pláče a absolutní porucha spánku na následující rok a půl, která postihla našeho synka je ještě ten ne tak tragický nežádoucí následek očkování...dále neočkujeme. Proč rakousko, německo a další naši sousedé mohou mít očkování dobrovolné a u nás je stále totalitně vymáháno...
Jana Nováková (Ne, 8. 2. 2015 - 08:02)
Je zazímavé, že jsem...Nikdo netvrdí, že očkování poškodí každé dítě. Každé dítě je jiné a tak reaguje jinak, někomu se nestane nic, jiný má po očku křeče, druhý ekzém, třetí autismus a čtvrtý může zemřít. Já jsem také plně očkovaná skoro před 30 lety a jako malá jsem trpěla na zánět středního ucha, to snad neustále, nikdy mě nenapadlo to dát do souvislosti s očkováním, až teď, kdy se mi narodil vlastní syn a já se začla zajímat co to do něj chtěj vlastně píchnout...je jedno jestli jsou na něco studie či ne, vidím kolem sebe tolik jasných příkladů nežádoucích účinků očka, že mě nikdo očkovat nepřesvědčí.
Jana Nováková (Ne, 8. 2. 2015 - 08:02)
souhlasím, jako dítě jsem...Bohužel ani dnes neni účinná vakcína proti černému kašli :-)
Petra H. (Ne, 12. 4. 2015 - 01:04)
Jako epidemiolog souhlasím s...Dobrý den, moc Vám děkuji za tento příspěvek.
Osobně mě v současnosti na očkování zaráží několik věcí:
- jsou ignorovány studie chemiků a toxikologů o účincích hliníku (zejména ve formách, ve kterých je hliník ve vakcíně, což je rozdíl proti formě, ve které je přijímán stravou)
- nežádoucí účinky jsou bagatelizovány, hraje se hra, že nic takového vlastně neexistuje, dítě, které udělá bezprostředně po vakcinaci vývojově skok o několik měsíců zpět, je "líné, protože je kojené" a jinak mu nic není (slova pediatra)
Těch výhrad je samozřejmě víc. To, že si stát lpí na schématu 2+1 i když je to neekonomické, je to zátěž (hliník) navíc a je i výrobcem deklarováno, že je to stejně účinné jako schéma 3+1, to je v podstatě pochopitelné - zaplatí to stát, ale někdo jiný si tím namastí kapsu.
Hrajeme si na demokracii, ale v tomto ohledu míříme k čím dál větší totalitě - ať už zákazem vstupu neočkovaných dětí do školky a nebo pokusem poslanců v nově chystaném zákoně vyjmout očkování z výkonů, ke kterým je potřeba informovaný souhlas...
Reklama