Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!

Snažíte se o miminko? Tohle zabírá!

Marně vyhlížíte už týdny čápa s bílým uzlíčkem? Na plodnost má vliv celá řada faktorů, od prostředí, ve kterém žijete až po stravu či psychického rozpoložení. Čemu se tedy raději vyhnout a jak plodnost podpořit?

Rozhodně omezte konzumaci kofeinu, ať už toho v kávě nebo kofeinu z čaje nebo čokolády. Sledujte svou váhu - výzkumy ukázaly, že ženy s nadváhou a podváhou mají mnohem větší problém s plodností, než ženy normální váhy. Nezapomeňte na pravidelný pohyb, který protáhne svaly a rozproudí krev. Dbejte na správné stravování a přísun důležitých látek.
Vyzkoušet můžete také osvědčený produkt Fertility Blend® pro ženy , který je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA. Jeho účinnost potvrdila rozsáhlá, placebem kontrolovaná klinická studie amerických lékařů Stanfordské univerzity (Stanford University School of the Medicine, USA, 2006).
Studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Tento doplněk stravy obsahuje mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jenž přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí Fertility Blend® pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Fertility Blend® pro ženy zakoupíte ve své lékárně. K dostání také varianta pro páry. Více na stránkách www.fertilityblend.cz.

Přidat komentář

Reklama

Reklama