VIDEOSTREAM: Očekávání rodičů vs. realita školního stravování

Tisková konference "U jednoho stolu 2022/23“ k zásadním změnám, trendům a novinkám ve školním stravování. Prezentovat se budou výsledky exkluzivního průzkumu názorů rodičů na školní stravování v Česku.

Ve čtvrtek 25. srpna 2022 se v Praze koná tisková konference "U jednoho stolu 2022/23“ k zásadním změnám, trendům a novinkám ve školním stravování. Prezentovat se budou výsledky exkluzivního průzkumu názorů rodičů na školní stravování v Česku. Nové, zdravější a barevnější obědové menu a svačiny v časech extrémní inflace. Výchova dětí k "zero waste“ a darování jídel ze školních jídelen.

Kromě vystoupení expertů na školní stravování a výživu, je připravena ochutnávka obědového menu a zdravých školních svačin.

Přímý přenos začne v 09:00.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele majkl1679
  majkl1679 (anonym)

  Hajzlíci , když je ve škole koprovka (kterou miluji) , tak běží do mekáče ...

  Srp 25, 2022
 • Obrázek uživatele Karel
  Karel (anonym)

  Parchanti. Já bych je v čase vrátil do osmdesátých let. Tehdy ve škole vařili takové laskominy jako nudle s mákem, žemlovku, krupičnou kaši a podobně. Nejlepší byl smradlavý hrách se zeleným vejcem. Už od rána se celou školou šířil neuvěřitelný smrad. Asi jako když se někdo vyblil. Když došlo na oběd, tak se každý v tom hrachu jenom trochu porýpal a odnesl to do odpadků. Ovšem důležité bylo vyhnout se pedagogickému dozoru, neboť ten zpravidla nutil žáky dojídat až do poblití. Spolužačka v sedmé třídě v této souvislosti zvracela do talíře. Dodnes si pamatuji jak u toho strašně krkala a dávila. Také si pamatuji nablité hajzly.

  Srp 25, 2022
 • Obrázek uživatele majkl1679
  majkl1679 (anonym)

  Koprovka versus hambáč ? Vyhraje mekáč a koprovka se vyleje ...

  Srp 30, 2022
 • Obrázek uživatele Karel
  Karel (anonym)

  Koprovka existuje dvojího druhu. Jednu dělala moje matka. Byla kyselo slano sladká. Řidčí s domácími knedlíky. Mňam mlask. Druhá byla sladká puckatá se škraloupem a hnusnými kupovanými knedlíky. Takovou dělali v osmdesátých letech na ZDŠ v Praze. Fuj bléé.

  Srp 30, 2022

Přidat komentář

Reklama

Reklama