Poškození po očkování

Dítě bylo očkované proti neštovicím. Během čtyřiceti hodin po očkování mělo horečku a mírné křeče. Matku to znepokojilo.

Ptala se zdravotní sestry. Sestra odmítla její obavy jako nedůležité. Dítě bylo přeočkováno, poté dostalo těžké křeče a od té doby trpí epilepsii. V rodině se epilepsie nikdy předtím nevyskytla.

Lékaři (ve Velké Británii, kde je očkování dobrovolné a nikoliv povinné - pozn. překl.) dostávají zvláštní prémie, pokud splní limity očkovaných dětí. Nemohou podporovat pochybnosti, kdy vakcinace je hodnocena objektivně a racionálně.
Takový přístup samozřejmě naprosto ignoruje otázku, zda je očkování vůbec dobré. Zdá se, že u mnoha dětí poškozuje imunitní systém. Většinou to však zůstane bez povšimnutí. Následky se mohou projevit mnohem později. Dítě se může hůře učit nebo může mít problémy s chováním, ale nikdo to nespojuje s očkováním. Domnívám se, očkováni zhoršuje v dospělosti možnost uzdravení z mnoha dalších nemocí. Více než jedno procento dětí, které za rok prohlédnu, je nějakým způsobem poškozeno následkem očkování.

Očkování je určitým druhem otravy a pokud není poškození příliš závažné, může být "antidotováno" homeopatickými léky (v některém případě jsou to léky připravené přímo z očkovací látky).

zdroj: Homeopatická samoléčba - Peter Chappell

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (10)

 • Obrázek uživatele Martin
  Martin (anonym)

  Doporučuji otevřít stránku: www.webpark.cz/volajici

  Dub 06, 2002
 • Obrázek uživatele Dj.M
  Dj.M (anonym)

  Dnes jsem si jist že plno dětem očkování způsobilo leukémii třeba proti žloutence a další, napište kdo souhlasí i ne.

  Říj 29, 2004
 • Obrázek uživatele Katka
  Katka (anonym)

  http://webhned.cz/rs/ Dobrý den, na uvedené adrese je dotazník pro lidi s RS. Jsou zcela anonymní a slouží pouze pro potřeby diplomové práce. Děkuji Vám za pomoc. Kateřina Větrovská

  Bře 06, 2006
 • Obrázek uživatele Dik
  Dik (anonym)

  ahoj,prosim vas o radu.Mohl by byt priznak roztoušené sklerozy to ze vidim na vsech mistech svetlych pohybuici se trpytive tecky? Dekuji za odpoved

  Feb 21, 2007
 • Obrázek uživatele jana
  jana (anonym)

  Diku, ne to opravdu neni RS. Jde o nějakou bílkovinu, stačí prý více pít.

  Feb 28, 2007
 • Obrázek uživatele Veronika
  Veronika (anonym)

  Dobry den mam RS uz skoro 2 roky a aplikuji si Rebif 22 a chtela jsem se zeptat jestli se mohu nechat ockovat proti(klisteti),kdyz mam RS.Dekuji Veronika

  Dub 03, 2008
 • Obrázek uživatele Aloon
  Aloon (anonym)

  Dobrý den, jsem studentkou bakalářského studia Speciální pedagogiky. Jako seminární práci do somatopedie jsme dostali úvahu, rozhovor nebo zkušenost někoho, kdo s nějakou nemocí, poruchou či handicapem žije. Byla bych ráda, kdyby se mi někdo z Vás ozval a svěřil se se svou životní zkušeností. Moc děkuji za odpověď. Můj e-mail je: LM.AJ"seznam.cz Hezký zbytek dne všem :-)

  Dub 14, 2008
 • Obrázek uživatele Magda
  Magda (anonym)

  S tímto souhlasím. Když jsem ve 12 letech měla být očkovaná proti žloutence po 1 dávce jsem byla nemocná (měla jsem 2 angíny a pak zánět hor. dých. cest) a pak po 2 jsem asi nemocná nebyla to už nevím a po třetí jsem zas měla angínu.

  Říj 28, 2009
 • Obrázek uživatele Magda
  Magda (anonym)

  A to nebývám nemocná i několik let

  Říj 28, 2009
 • Obrázek uživatele Ls.lucki
  Ls.lucki (anonym)

  http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=274&Itemid=156 http://petice.webnode.cz/

  Bře 25, 2010

Přidat komentář

Reklama

Reklama