První celostátní setkání předčasně narozených: Pokus o ponožkový rekord

Dne 11. září 2011 se ve Westernovém městečku v Boskovicích uskuteční akce, která u nás zatím nemá obdoby. S vaším laskavým přispěním se chceme pokusit o nový český rekord, který bude spočívat ve vytvoření co nejdelší prádelní šňůry plné přikolíčkovaných dětských ponožek. Každý pár ponožek je od této chvíle tedy vítán a všem, kteří nám ponožky přinesou nebo pošlou, předem děkujeme!

Posílat nám můžete své vlastní  pletené výtvory, ponožky kupované, nové i nošené, hlavně aby byly dětské o velikosti zhruba do 10 cm. A pokud k nim přibalíte i nějaký ten prádelní kolíček, budeme úplně nejraději. Po skončení rekordu ponožky věnujeme dětským oddělením s předčasně narozenými a nemocnými dětmi.

Ponožky  přivezte s sebou do Boskovic , rovnou na akci 11. září, nebo ponožky posílejte na adresu: Romana Ľuptáčiková, Fatranská 204, Chrást nad Sázavou, 257 42.

Pokud jste ze severní Moravy můžete ponožky věnovat prostřednictvím PR agentury Communication   cord . Stačí, když je po telefonické domluvě dovezete do kanceláře agentury na ulici Farní 15 ve Frýdku-Místku. Schůzku si nejprve domluvte s Petrou Veselou  na tel. čísle 737 512 222. Dále můžete nosit ponožky do mateřských center zapojených do projektu Mamy pro mamy  .

Tato jistě zábavná podívaná je součástí Prvního celostátního setkání předčasně narozených. Cílem tohoto setkání a též naší organizace je maximální popularizace problematiky předčasně narozených dětí a zejména podpora rodin s nedonošeným dítětem. Vždyť v současnosti každé desáté dítě ve světě se narodí předčasně, mnohdy bojuje zpočátku s velkými zdravotními problémy. Kromě pokusu o rekordu bude po celý den připravena pro rodiny spousta zábavy a atrakcí pro děti, které si mimo jiné budou moci namalovat svůj vlastní kolíček.

 Akce se koná ve spolupráci a s laskavou podporou agentury Dobrý   den z Pelhřimova, jejíž zástupci naši snahu o vytvoření ponožkového rekordu do české Knihy rekordů  zadokumentují. Projekt bude představen dne  10. června  2011 na mezinárodním festivalu rekordů v Pelhřimově.

Naše snaha navazuje na celoevropský projekt - ENE MENE MINI - www.enemenemini.de ,který má podpořit informovanost o problematice předčasného porodu.

Budeme vděční za Vaši podporu a všichni jste srdečně zváni!!! Uvítáme případné partnery celé akce.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama