Odvětrávací prádlo ochrání muže před neplodností

Speciální pánské spodky, které jako první na světě dokáží automaticky regulovat teplotu a odvětrávat, začal prodávat čtyřiačtyřicetiletý Dragan Tadic z Bosny a Hercegoviny. Svým vynálezem, za nějž získal zlatou medaili na pařížské výstavě vynálezců Councour Lepan, chce ochránit muže před neplodností.

"Trenýrky jsou na své přední straně vybaveny speciálním vakem, který chrání penis i varlata," uvedl Dragan Tadic pro místní list Nezavisne Novine.


Vynálezce tvrdí, že spodní prádlo ochrání varlata před přílišným zahřátím, které může vést k mužské sterilitě.
"Díky speciálnímu vaku jsou trenýrky schopny samoventilace a jsou také hygieničtější, protože vak také redukuje pocení," vysvětlil Tadic, který své spodní prádlo nazval Adamův list.


Uvedl, že se již spojil s jistým francouzským obchodníkem, s nímž rozšíří a zdokonalí svůj vynález tak, aby jej bylo možné začít dodávat na pulty obchodů.


"Právě vyjednávám s potencionálním francouzským investorem. Pevně věřím, že tyto nové praktické a hlavně zdravé pánské spodky budou revolucí v oděvním průmyslu produkujícím spodní prádlo. Trenýrky určitě pomohou mnoha mužům od nepříjemných zdravotních problémů. Poruchy erekce a sterilita už budou minulostí," tvrdí Dragan Tadic.


Zdroj: Plus

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Roman
  Roman (anonym)

  Možná jsem trochu zvrácený ve svém názoru, nicméně chci podotknout, že by mi moje neplodnost nevadila. Ba naopak. těším se na Vaše reakce cz285493"tiscali.cz

  Srp 19, 2006
 • Obrázek uživatele Marek
  Marek (anonym)

  Od určitého věku, nebo za určitých situací je neplodnost přímo předností.

  Srp 19, 2006
 • Obrázek uživatele Panepavekjanechcikturkovi
  Panepavekjanech... (anonym)

  Opravdu? Když už jsou dneska všichni frajeři vlivem prostředí vymiškovaní?

  Pro 14, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama