Novinka - Delakids. Pro děti víc.

Nová pomazánka pro děti, s esenciálními mastnými kyselinami a vitaminem D.

Dětská rostlinná pomazánka DELAkids je unikátní novinkou na českém trhu. Je to první pomazánka speciálně určená dětem v předškolním a školním věku. Její složení je přizpůsobené potřebám Vašeho malého zlatíčka. Obsahuje důležité esenciální mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6, které jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí. Kromě toho je obohacená o vitamin D, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí dětí. DELAkids je navíc bez laktózybez konzervačních látek, což je pro dětičky velmi důležité.

 

Produkt má krásný dětský obal v růžové a tyrkysové barvě, s dětskou kresbičkou, která vaše dítě zaujme a potěší. Proto při natírání pomazánky DELAkids na chlebíček určitě zapojte i vaše dítě do přípravy snídaně či svačiny, určitě ho to potěší.

 V říjnu bude produkt DELAkids komunikován i v televizi. TV spot je určen zejména nejmenším divákům, protože je zpracován jako krásná kreslená pohádka, jejíž hlavní hrdina je malý medvídek a jeho velká kamarádka tužka. Obě postavičky jsou také součástí obalu produktu. Vaše malá zlatíčka se tedy mají na co těšit.

Produkt DELAkids má 500g balení kelímku. Můžete ho využít ve studené kuchyni - na chlebíček či pečivo kdykoli během dne, ale i na pečení - do bábovky, muffinů, piškotů - místo oleje nebo živočišného másla. Těsto budete mít jemnější a měkčí. Zároveň můžete produkt použít i na přípravu jíšky do políveček, na zapékání zeleniny nebo masíčka.

 Rostlinná pomazánka DELAkids je určená pro ty maminky, které hledají pro své ratolesti to nejlepší a nejchutnější, ale současně za rozumnou cenu. Vyzkoušejte ji i vy a vaše malé zlatíčko!

 

DELAkids. Pro děti víc.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama