Reklama

Neutišitelný křik a pláč dítěte: jak může pomoci homeopatie

Příčin může být mnoho a možné organické potíže je třeba lékařským vyšetřením vyloučit. Velmi prospívá kojení podle požadavků dítěte, ne podle rozvrhu hodin. Výběr homeopatik záleží na popisu potíží.

Chamomilla vulgaris 9C - Fňukání a vztekle znějící křik dítěte. Podrážděnost až zuřivost. Velký tělesný neklid. Často je jedna líce bledá a druhá červená.  Dítě se uklidní nošením sem a tam po místnosti. Zhoršení zlostí (např. když se dítě něčeho domáhá a nedostane to). Svéhlavý typ, stále se něčeho dožaduje. Potí se a má žízeň.

Nux vomicaD12 - Cholerické návaly vzteku, dítě je silně vzrušivé. V rodině vládne napětí a stres (což dítě pochopitelně vnímá). Dítě je zimomřivé. Stav se zlepšuje teplem a spánkem, zhoršuje dalším vztekáním. Zhoršení po ránu.

Coffea 9C - Dítě nemůže usnout, je rozčilené, obvykle po přetažení doby ob?vyklého uložení ke spánku nebo v důsledku konzumu kávy kojící matkou.

Aconitum D30 - V noci se u dítěte projevuje strach a neklid. Někdy i strach ze smrti. Pocity mrazení. Velká žízeň. Příčinou potíží může být pro?dělané trauma

Reklama

Zdroj: J. T. Holub - Jak se léčí pomocí homeopatie,  nakladatelství CPress

Reklama

Komentáře

TimothyGow (Po, 25. 3. 2019 - 20:03)
Концерн Portal-MK и Первая в истории https://super-portal-mk.com/status-invest Сетевая Компания создает сеть Элитных Ночных Клубов по всем странам СНГ и предлагает Вам инвестировать в реальный Наземный бизнес и получать пассивный доход. WhatsApp +998998290676 +7 904 362-13-24 Skype dmitri263
Beateryna (Út, 26. 3. 2019 - 00:03)
удалите,пожалуйста! .
Reklama