Neutišitelný křik a pláč dítěte: jak může pomoci homeopatie

Příčin může být mnoho a možné organické potíže je třeba lékařským vyšetřením vyloučit. Velmi prospívá kojení podle požadavků dítěte, ne podle rozvrhu hodin. Výběr homeopatik záleží na popisu potíží.

Chamomilla vulgaris 9C - Fňukání a vztekle znějící křik dítěte. Podrážděnost až zuřivost. Velký tělesný neklid. Často je jedna líce bledá a druhá červená.  Dítě se uklidní nošením sem a tam po místnosti. Zhoršení zlostí (např. když se dítě něčeho domáhá a nedostane to). Svéhlavý typ, stále se něčeho dožaduje. Potí se a má žízeň.

Nux vomicaD12 - Cholerické návaly vzteku, dítě je silně vzrušivé. V rodině vládne napětí a stres (což dítě pochopitelně vnímá). Dítě je zimomřivé. Stav se zlepšuje teplem a spánkem, zhoršuje dalším vztekáním. Zhoršení po ránu.

Coffea 9C - Dítě nemůže usnout, je rozčilené, obvykle po přetažení doby ob?vyklého uložení ke spánku nebo v důsledku konzumu kávy kojící matkou.

Aconitum D30 - V noci se u dítěte projevuje strach a neklid. Někdy i strach ze smrti. Pocity mrazení. Velká žízeň. Příčinou potíží může být pro?dělané trauma

Zdroj: J. T. Holub - Jak se léčí pomocí homeopatie,  nakladatelství CPress

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související články: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele TimothyGow
    TimothyGow (anonym)

    Мойка Авто насухую за 3 мин! http://sunnymlm.ru/ecology01.htm Автополотенце LUXE из новейшего микроволокна. Производство Япония. Впитывает любую грязь, масло и т.д. Цены Лучшие и возможность Заработка. И Другие изделия из микроволокна +79161414123 Skype: vsunnymlm

    Feb 21, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama