Buď tím, čím chceš

PR článek:Již více než padesát let Barbie inspiruje dívky k plnění svých snů! Pomáhá jim uvědomit si svá přání a touhy i tím, že jim dává možnost “vyzkoušet si“ při hře různé životní role a kariéry.

Barbie dokazuje, že není jen krásná, ale také chytrá, vzdělaná, ctižádostivá a stále objevuje nové profese a povolání, překonává překážky a snaží se získat další životní zkušenosti. Ukazuje dívkám, že nic není nemožné, pokud si to skutečně přejí. Protože pokaždé, když si dívky hrají s Barbie, jejich možnosti a představy jsou nekonečné. Fantazie je prvním krokem k realitě. Barbie by ráda dívkám sdělila, že neexistují příliš velká přání a sny! Řídí se heslem - pokud o tom můžete snít, můžete to udělat!

Životopis Barbie obsahuje v současné době 125 kariér, od zdravotní sestry po rockovou hvězdu, veterinární lékařku, instruktorku aerobiku, pilotku, policejní důstojnici atd.  Barbie panenka má velké ambice a zastává důležité role a funkce a zároveň slouží jako vzor pro mladé dívky. Prvně rozbila tzv. "plastový strop", v roce 1960, kdy se jako astronautka vydala do prostoru na měsíc. V 80. letech vstoupila do politiky a v 90. letech se ucházela o post prezidentky. V roce 2010 se Barbie vrhla na několik nových kariér, vyzkoušela roli  snowboarďačky, tanečnice, kuchařky připravující pizzu a automobilové závodnice.

Svými 125 kariérami Barbie ukázala, že není nic, o čem dívky nemohou snít, objevovat nebo co by nemohly překonávat. V roce 2010 Barbie vyznamenala 10 žen, které i nadále slouží jako představitelky splněných snů a vzory pro mnoho dívek a žen. Každá z těchto žen je průkopnicí ve svém příslušném odvětví a má nadále velké představy a sny o tom, co by v budoucnosti chtěla dokázat!

Vůbec letos poprvé Barbie požádala své příznivkyně, aby jí pomohly vybrat její další kariéru. Barbie udělala výzkum po celém světě a také zřídila on-line hlasovací kampaň, vyzývající její přátelé a fanoušky, aby hlasovali a vybrali jí její další povolání!

Vítězem hlasování se stalo povolání počítačové inženýrky. To mimo jiné dokazuje veřejné mínění o tom, aby ve vysokých technicko-průmyslových pozicích byli zastoupené také ženy. A zároveň tím Barbie poukázala na fakt, že současné moderní dívky a ženy chtějí mít zajímavé a dobře placené zaměstnání za stejných podmínek jako muži.

Barbie samozřejmě vlastní nejnovější vymoženosti jako mobilní telefon, Bluetooth headset a laptop v cestovní tašce. Barbie inženýrka je moderní, elegantní a má práci, která ji baví. Poslech

Fonetický přepis

 

Slovník - Zobrazit podrobný slovník

Každý rok Barbie připravuje na nové profese a další kariéru... Protože I can be...

Více informací na www.barbie.com

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama