Odvětrávací prádlo ochrání muže před neplodností

18.5.2004 00:00
Rodina a děti

Speciální pánské spodky, které jako první na světě dokáží automaticky regulovat teplotu a odvětrávat, začal prodávat čtyřiačtyřicetiletý Dragan Tadic z Bosny a Hercegoviny. Svým vynálezem, za nějž získal zlatou medaili na pařížské výstavě vynálezců Councour Lepan, chce ochránit muže před neplodností.

“Trenýrky jsou na své přední straně vybaveny speciálním vakem, který chrání penis i varlata,“ uvedl Dragan Tadic pro místní list Nezavisne Novine.

Vynálezce tvrdí, že spodní prádlo ochrání varlata před přílišným zahřátím, které může vést k mužské sterilitě. “Díky speciálnímu vaku jsou trenýrky schopny samoventilace a jsou také hygieničtější, protože vak také redukuje pocení,“ vysvětlil Tadic, který své spodní prádlo nazval Adamův list.

Uvedl, že se již spojil s jistým francouzským obchodníkem, s nímž rozšíří a zdokonalí svůj vynález tak, aby jej bylo možné začít dodávat na pulty obchodů.

“Právě vyjednávám s potencionálním francouzským investorem. Pevně věřím, že tyto nové praktické a hlavně zdravé pánské spodky budou revolucí v oděvním průmyslu produkujícím spodní prádlo. Trenýrky určitě pomohou mnoha mužům od nepříjemných zdravotních problémů. Poruchy erekce a sterilita už budou minulostí,“ tvrdí Dragan Tadic.

Zdroj: Plus

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Možná jsem trochu zvrácený ve svém názoru, nicméně chci podotknout,...
Roman  |  19.8.2006 00:56

Od určitého věku, nebo za určitých situací je neplodnost přímo...
Marek  |  19.8.2006 10:25

Opravdu? Když už jsou dneska všichni frajeři vlivem prostředí...
Panepavekjanechcikturkovi  |  14.12.2009 00:44

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *