Nové boty rostou s nohou

23.5.2008 00:00
Rodina a děti

Ve Spojených státech vyvinuli nový revoluční typ dětských bot, který nyní přichází i do Evropy. Rodiče už nebudou muset kupovat nové botky pokaždé, když dítěti povyroste noha. Tyto boty s dětmi totiž drží krok.


Boty Inchworm se dokážou zvětšit až o jedno a půl čísla, takže když dítěti povyroste noha, rodiče prostě botu přizpůsobí. Je to jednoduché: Stačí stisknout knoflík na straně boty a povytáhnou ji do požadované velikosti. Velikost, které bota dosáhla, se pak ukáže na patě boty.


"Je to skvělý koncept, který rodičům ulehčí život. Už nemusejí spěchat do obchodu s botami každých pár měsíců, protože dětské nohy rostou hodně rychle, říká zástupce firmy, která novinku do Anglie dováží.


Boty jsou také vhodné pro děti, které mají každou nohu jinak velkou, a takových dětí i dospělých je hodně. Technologie, díky které boty rostou, je dost pružná na to, aby rodiče mohli boty lehce upravit, ale také dost odolná, aby boty neměnily velikost náhodně. Zbývá jen dodat, že boty Inchworm jsou zatím k dostání ve USA a Velké Británii a stojí v přepočtu kolem 1 100 Kč

Zdroj: Plus

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

http://www.hellomobile.cz Chcete si snadno vydělat?Tím že vám přijde...
Myška  |  31.5.2008 01:13

Přeji pěkný den: K dětským botám zn. INCHWORM chci úvést, že od...
Ivo Lizna  |  28.8.2008 13:19

no jako ja mam pocit ze je jich tam malo tak je to divny tak ja jako mam...
 |  2.9.2008 18:07

no jako ja mam pocit ze je jich tam malo tak je to divny tak ja jako mam...
ehm jako ja?  |  2.9.2008 18:07

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *