Maminky nezapomínejte na jód!

Maminky nezapomínejte na jód!

21.12.2012 00:01  |  Rodina a děti

Pro zdravý vývoj dítěte jsou matky ochotné udělat vše, co je v jejich silách. Dostatečně spát, snažit se vyhýbat stresu, přidat do každodenního režimu i nějaký ten pohyb a dokonce i změnit jídelníček. Málokterou ale napadne, že i takový zdánlivý detail jako je pravidelný přísun jódu, může mít pro zdárný konec těhotenství klíčový význam.... celý článek

Komentářů: 2 | Poslední komentář: 7.1.2013 09:40

Komentáře

reagovat 7.1.2013 00:03 - pospi

Ideální multiminerální přípravek si objednejte v poradně Harmonie: info.harmonie(a)volny.cz. Je z moře. Obsahuje nejen minerální látky, ale také stopové prvky. Všechny v ideálním poměru. Díky organickému původu dochází k maximální absorbci organismem. Přesvědčili jsme se, že jiné přípravky typu dologran tělo nevstřebá, protože jsou to prášky z namletých šutrů. My i naši známí jsme s Harmonií spokojeni - s jejich radami lékaře a doporučeními, co užívat. Objednáváme tam i další produkty. Všechny jsou přírodní, žádná syntetika. Kdybyste nebyli spokojeni, můžete je vrátit. Nám, našim dětem i našim rodičům pomohly zbavit se různých problémů. Vitamíny, minerály a aloi užíváme denně kvůli kondici a vitalitě.

reagovat 7.1.2013 09:40 - !!!

Nevotravuj tady s tou přiblblou reklamou na něco co může těm dětem dokonce ublížit! Nás nezajímají tvoje špinavé kšefty!

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Ideální multiminerální přípravek si objednejte v poradně Harmonie:...
pospi  |  7.1.2013 00:03

Nevotravuj tady s tou přiblblou reklamou na něco co může těm dětem...
!!!  |  7.1.2013 09:40

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *