Logopedie pomáhá dětem i dospělým

Logopedie pomáhá dětem i dospělým

19.7.2013 00:01  |  Rodina a děti

Péče o děti začíná běžně kolem třetího roku věku. Logopedové radí nečekat, jestli dítě z problémů s řečí vyroste. Zbytečně se tak promešká čas na léčbu. ... celý článek

Komentářů: 3 | Poslední komentář: 7.9.2013 12:59

Komentáře

reagovat 20.7.2013 23:26 - Ach ty tabulky...

Z podobných tabulek jsem byla vždy nešťastná. Každé dítě je přeci jiné.. Obě moje děti se od tabulek odchylovaly. Dětičky chodily nezvykle brzy bez držení - od 10 měsíců. S řečí to bylo "horší", byly pomalejší. Přitom vyrůstaly v rodině, která je společenská, děti nežily v žádné izolaci, kde se nemluví.. Dcera jakž takž vše do první třídy dohnala a nyní, desetiletá, mi dělá jenom radost - mluví dobře, ráda čte, učí se velmi dobře. Syn je inteligentní, šikovný, ale má těžkou dysfázii, tam je to jiné. Je v logopedické péči jž sedmým rokem (od tří let). Pokrok je znát, ale vše jde velmi pomalu. Pro nás je úspěch, že umí téměř vše srozumitelně vyslovit. číst se teprve učíme.. Ale víme, že o dožene, jen o dost později.. A ačkoliv se stále píše o integračním systému našeho školství - ani nevíte, jak je těžké najít "ochotnou" školu.

reagovat 7.9.2013 12:59 - angelika

DŮRAZNÉ VAROVÁNÍ PŘED...

pani Tomkova a jak vy vite ze dotyčny pedofil znasilnuje pravidelne svého syna!!!!!proc když to vite na 100% to nejdete nahlásit co!!!!!!!!
nechapu lidi co se chovaji jako vy nebo ze by pomsta...

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Z podobných tabulek jsem byla vždy nešťastná. Každé dítě je přeci...
Ach ty tabulky...  |  20.7.2013 23:26

pani Tomkova a jak vy vite ze dotyčny pedofil znasilnuje pravidelne svého...
angelika  |  7.9.2013 12:59

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *